Recommended Posts

evo slika sa felnama koje sam danas namestio

narcis0039rr7.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zajebah se ,izvinjavam se administratorima,evo te slike

narcis0044oy7.th.jpg

Link to post
Share on other sites

ne verujem to mu je neko nalepio samo oznaku ,ja nisam imao drugu pa i ja isto uradih

Link to post
Share on other sites

nisam jos,danas bi trebalo da ga zastitim komplet ,takodje i na sajtnama da odradim zastitu , da iskoristim koliko je moguce vise ovo lepo vreme,da felne su mu lepo legle i lepo se uklapaju sa belim enterijerom

Link to post
Share on other sites

he he ,nije to od mog auta , nego od nekog neserecnika kojeg isterah danas iz garaze, inace ovaj moj i ne stoji ovde nego jos napred ,posto mi garaza ima nekih 120 kvadrata mogu 5-6 auta da parkiram u njoj

Link to post
Share on other sites

narcis0043js3.jpg

w640.png

Link to post
Share on other sites

ma slikano mobilnim telefonom, daleko od toga da je lose ofarban ,doduse nisam ga farbao u komori ,ali ima dobar sjaj nema narandzine kore,nema curotina ,ima malo tackica od prasine na haubi ali nije neki probelm poliranjem cu to lako da skinem,koliko ima dobar sjaj moze da se vidi po tome sto na ovoj zadnjoj slici moe da se vidi izlog od radionice koji se nalazi na suprotnoj strani,a nisam ga prao dugo vremena

Link to post
Share on other sites

evo kako je izgledao u pripremi slike su malo losije slucajno ih danas iskopah iz nekog starog mobilnog

DSC00024.jpg

Link to post
Share on other sites
DSC00024.jpg
Link to post
Share on other sites
DSC00012.jpg
Link to post
Share on other sites

DSC00034.jpg

neposredno pre farbanja , vidi felne kakve su bile

Link to post
Share on other sites

hocu reci neposredno posle farbanja

Link to post
Share on other sites

farbao sam ga i spremao sam, materijal me je kostao ok 20 hiljada dinara

Link to post
Share on other sites

,,gde ces naci boljeg momka za te pare...,, sto bi rekao Djole

Link to post
Share on other sites

ma nisam ga forsirao ne smem moram bar 1000 km da predjem bez nekog preteranog ganjanja,probao ga cisto da vidim kako cima , kako radi menjac ,trap kocnice i ostale sitnice , zadovoljan sam mada moram jos malo da nastelujem kocnice to jest da izbacim vazduh, vazno je da je konacno poceo da se krece samostalno ,dojadilo mi je vec da ga stalno guranjem pomeram tramo ovamo

Link to post
Share on other sites