Recommended Posts

hvala, donesi to krilo vec jeddnom a sredimo...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbg sestra je izabrala nick , pa ne bih da je ljutim....

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
e-21....... ako ode odmah se bacam na sredjivanje ovog drugog e21 sto ga pazarih pre mesec dana, a onaj tip za sesticu se jos nije javio, tako da sve stoji otvoreno

jel ima novosti oko crvenog e21?

Link to post
Share on other sites

SEKA,sve stoji nema novih investicija , salim se njega cu poceti da radim zimus , kad nema posla,uzgred prekjuce uz kafu i pivo sa tvojim i mojim zajednickim prijateljem , tracarismo pomalko o tebi i tvojoj masini, ......labradoru....... :)

Link to post
Share on other sites

gostoprimstvo je moje drugo ime, dogovoreno..... samo javi dan ranije....... nas drug Titanica me uvek iznenadi i naleti kad se najmanje nadam .... mada nas ni to nije sprecilo da provedemo ugodnih par sati u opustenom razgovoru....samo sto je mene sutradan malo glava bolela....... stvarno ne znam zasto...

Link to post
Share on other sites

uhhh.....bese to nekad auto kao casa...........nikada nisam , bar polovicno , bio pristalica one izreke , auto i zena se nikada nikome ne da daju, za zenu mogu i da razumem ali za auto ne, situacija me je uverila da cu ubuduce i te kako biti pristalica gore pomenute izreke.

Elem, prekjuce oko20h dam auto mom sestricu da se malo provoza , .... cekam 22-23 h njega nema ,ustanem u 2 po ponoci nema ga u 3 vidim auto parkiran ispred garaze , imam i sta da vidim,hauba maska vezni lim hladnjak

spoiler sve upropasteno udario decko u neku ogradu , kad me nijje slog drmnuo, auto se radi ponovo , bice slika sutra u kakvom je trenutno stanju , sta reci......

Link to post
Share on other sites

A sestric verovatno ima 18-19 godina B) Neka ti to bude nauk da svoja kola ne dajes drugima, posebno ne onima koji ne umeju da cene.

Da sam na tvom mestu, verovatno bi sestricu nalupao samare i istresao svaki dinar iz dzepa.

Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem...taj auto bas ima burnu proslost B) Steta...licno sam bio upucen u veliki rad i trud kako bi stao na "noge"!!!

Link to post
Share on other sites
A sestric verovatno ima 18-19 godina B) Neka ti to bude nauk da svoja kola ne dajes drugima, posebno ne onima koji ne umeju da cene.

Da sam na tvom mestu, verovatno bi sestricu nalupao samare i istresao svaki dinar iz dzepa.

bas toliko godina ima . sto je najgoire nisam ga jos video , slupao auto doslepaoga do garaze i vise mu oci nisam video

Link to post
Share on other sites
A sestric verovatno ima 18-19 godina B) Neka ti to bude nauk da svoja kola ne dajes drugima, posebno ne onima koji ne umeju da cene.
Da sam na tvom mestu, verovatno bi sestricu nalupao samare i istresao svaki dinar iz dzepa.

bas toliko godina ima . sto je najgoire nisam ga jos video , slupao auto doslepaoga do garaze i vise mu oci nisam video

Link to post
Share on other sites

Nećeš ga skoro ni videti, ali za prosutim mlekom ne vredi žaliti nego stavi sve na papir i vidi šta ti je činiti.

Link to post
Share on other sites

vec je sredjeno ostaje mi samo da ga izgitujem i ofarbam, ne znam sta cu jos da radim sa prednjim spiolerom ,ovaj sto sam imao ranije je unisten sad mi padaju na pamet razne kombinacije kako to da uradim da ostvavm da bude klasika ili da napravim nesto ovako , bas da cujem kakve komentare imate i sta mi savetujete kako da odradim prednjinu ,evo vam par potencijalnih resenja, pa da cijem misljenja

7837360059_large.jpgDSC08222b.jpgpicsmed13307247603bmwe21rs500420ch.jpge211002g.jpgsevendebmwe21_2.jpg

Link to post
Share on other sites

bese to nekad dooobar auto, evo malo slika pocetka radova

poceli su radovi na izradi novog spoilera

img0396j.th.jpg

img0396j.th.jpg

zadnji deo je dobio novi spoiler i vracene je crna zastitna guma na braniku

img0392y.th.jpg

posto hldnjak koji sam kupio nije bio ok , morao sam da nabacim drugi hladnjak od nekog drugog auta , dobra stvar je sto sad imam posudu za vodi koju sam isto morao da nabacim , za sad ce biti tako dok ne nadjem orginal hladnjak i mesto gde je stojao akomulator dozivelo je malu izmenu zbog mesta za hladnjak

img0393m.th.jpg

na kraju drzac za branik

img0389nxp.th.jpg

Link to post
Share on other sites
img0405q.jpg
Link to post
Share on other sites
img0410s.jpg
Link to post
Share on other sites
img0411a.jpg
Link to post
Share on other sites