Recommended Posts

Svaka cast za trud..Po tvojim postovima vidi se da je auto radjen sa puno ulozene ljubavi, paznje i vremena..Jedan od lepsih old school automobila i razumem tvoju volju za sredjivanje istog...

Znam da si rekao da je bilo tesko nabaviti originalne branike, ali to je ono sto se meni ne zvidja..To je ono sto fali...Znaci hrom koji daje drugu boju i smek autu...Onda te bele felne ne znam kako ce cucnuti, ali videcemo..Ja bih pre isao u crnu, ali o ukusima ne vredi raspravljati...

Svaki moj komentar je dobronameran, tako da se nemoj ljutiti, nisam imao nameru bilo kakve uvrede...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvala druze na lepim recima ,gde cu da se ljutim daleko od toga,sto se tice branika slazem se sa tobom u potpunosti , ali jednostavno realnost je surova ,nisam mogao da nadjem ni jedne da su licili na nesto,tako da je bolja solucjia farbati ove nego ih postaviti onakve , nacete zubom vremena , sto se tice felni to je najmanji problem,posto u sklopu firme imam i vulkanizersku radnju,naletece neke dobre za male pare pitanje je vremena samo , ove sam odlucio da stavim jer mi stojase u garazi a imaju izuzetno dobre gume, tako da za prvo vreme one ce da odigraju ulogu ,uostalom videcemo kad stignu distanceri i kad ih postavim nasta ce to da lici, pozdrav

Link to post
Share on other sites
narcis0028hh7.th.jpg

aaaaaaaaaa sad mi je jasno...

na slici su migavci izgledali kao da su providni ali je to ustvari bila varka od blica fotoaparata

kada gledash izbliza mora da se vidi i orange ispod mreze tako?

daj fotq sa ukljuchenim migavcem

Link to post
Share on other sites

ma de bre u pink,nisam lud valjda,ili pak ,nije mi svraka ,citaj moja zena,popila mozak,uslikano u garazi pod jakim svetlom i losom kamerom,mobilnim telefonom, kakav pink,,

Link to post
Share on other sites

evo i dela enterijera

narcis0031ag1.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja sam fan starijih bmw-a,i mogu ti reci da je prelep na svaki nacin.

Sa srecom sva voznja.

:) :D :preved:

Link to post
Share on other sites

u pitanju je eko koza,ali nisam bas zadovoljan, boja je ok ali je teska za odrzavanje,materijal je takav da prosto moras apsolutno cist da ulazis u auto , lepo izgleda ali nije prakticno,moracu da jos poradim na tome ,sigurno cu da menjam materijal,ali otom potom ,sutra mi stizu novi cilindri za kvacilo,tako da cu se pozabavim time , nadam se da ce i distanceri biti gotovi ,obecano mi je za prekosutra , tako da se nadam da ce za jedno 10 dana auto biti u top formi,,uzgred da pitam GDE MOGU DA NADJEM OVE ZNAKOVE ZA BMW STO IDU NA HAUBU I GEPEK ,ALI DA NE BUDU ONI STO SE LEPE ,

Link to post
Share on other sites

EVO ZADNJICE IZ DRUGOG UGLA

narcis0033ku7.th.jpg

Link to post
Share on other sites

ma kuka je tu visak , mrzelo me da je skidam pre farbanja pa je nisam ni zasticivao , ona koliko sutra prekosutra ide van ,sta ce mi ,za prikolicu imam drugi auto , a bilo bi nepristojno sa moje strane da na bmw kacim prikolicu

Link to post
Share on other sites

zbog felni, orginal bi trebalo da budu na njemu 13-ja cu da stavim 15,ali felne sa unutrasnje strane kace pomalo sponu

tako da cu morati jedno 1 cm da ih izbacim napolje .lepo mi nas drug titanica rece kada smo razgovarali da ce da kace , a ja bio ubedjen da nece , ali jbg,covek zna e21 u prste ,tako da je bio u pravu, morao sam cak i kos malo da prilagodjavam gumama , malo sam odredjene delove kosa produbio da bi felna i guma imale dovoljno mesta pri punom motanju

Link to post
Share on other sites

eh,upecatljivo nasledje,koje uzgred nisam ni trazio,od prethodnih vlasnika, nisam jos stigao do stakala ,kad budem radio foliju ode tribal...,ne isterujem ga na svetlo dana dok sve ne bude tip top

Link to post
Share on other sites
eh,upecatljivo nasledje,koje uzgred nisam ni trazio,od prethodnih vlasnika, nisam jos stigao do stakala ,kad budem radio foliju ode tribal...,ne isterujem ga na svetlo dana dok sve ne bude tip top

to mi reci :lol:

Link to post
Share on other sites