Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nema problema ,nazovi pre nego sto podjes

Link to post
Share on other sites

celo prepodne sam se zezao sa kompom ne mogu da udjem u sistem , nece sifru da mi primi, poludeh kad pre par sati zove me bratic trazi 1000 dinara da mi kaze novu sifru ,decko se sinoc zezao u kancelariji sa mojim kompom i namerno mi promenio sifru , a plus sto je i auto dao , kako on kaze na vise sajtova , na prodaju , sad mi trazi jos 1000 d da mi kaze sifru za pristup tim sajtovima da bih mogao da obrisem oglase , cak ne znam ni na koje sajtove je dao oglas,vidim ja danas me zovu par tipova i pitaju za auto , ja se jadan poradovao mislim hoce tojotu da kupe posto sam nju dao na oglas , ja tojota ,oni bmw, ma kakv bmw , pomislio sam da me drugari zezaju,kad ono moj bratic napravio sou program sad bi trebao da dodje i da mi kaze sifre za prilaz sajtovima gde je ostavio oglase da bi mogao da obrisem oglas, samo pasce mali sad kad treba platu da primi,ima da kasni plata ohhhooooo

Link to post
Share on other sites

he,he nema ga vise u oglasima ,a sifra za komp je sad ne sigurnom

Link to post
Share on other sites

ma dao bih mu ja tu hiljdarku plus sto evra pride da bira odeljenje u gradskoj bolnici gde bi zeleo da bude otpremljen

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

danas sam registrovao makinu,22250 dinci, sa novom saobracajnom i tablicama,prosli su mu penzionerski dani lencareci u garazi ,nadam se da ce mi sav trud i nerviranje,tokom proteklih 6 meseci vratiti na najbolji moguci nacin

ZIVELI...

Na neki nacin ce mi sada nedostajati svo to zalaganje oko njega,planiram da zapocnem neki novi projekat za svoju dusu , ako ubodem neki 2002 povoljno ,da ga rastuim onako na tenane i sledece godine da projekat bude gotov, razmisljam i da uzmem neku bubu kao osnovu i da pocnem da pravim bagi za leto , ne znam videcemo ...

ima li neko neki predlog , znaci nesto staro me interesuje , da ga vratim u zivot

narcis0039wa1.th.jpg

Link to post
Share on other sites

moze da ima i sest nista mu ne vedi,barem sto se mene tice :diablo: ma opet ce da bude neki bmw na kanalu ,sve vise sam siguran u to :dance3:

Link to post
Share on other sites

da se vratimo na temu , evo novih slika, danas sam ga parkirao ispred garaze, za nekih par sati imao sam par pacijenata ,hoce ljudi da kupe , jedan nudi jetu i doplatu , drugi golfa 2 benzinca i doplatu , interesantno da nisam nigde napisao auto na prodaju,neka oni voze svoje nazovi automobile hehe

Narcis0007.jpg

Link to post
Share on other sites
Narcis0006.jpg
Link to post
Share on other sites

radice se obavezno ovih dana,uzgred ja sam sam radio tapaciranje , industrtiska masina od moje seke i udri bato ,mnogo zajeban posao za musku populaciju ,ali je zadovoljstvo samo tako kad se zavrsi posao

Link to post
Share on other sites

razlika od predhodnih slika je OGOMNA sad je to vec nesto lepo nema sta, ali vidi odslikaj to nekim ljudskim aparatom kako treba cenim da je jos lepsi kad se lepo slika pzz

Link to post
Share on other sites

slikah ga mobilnim telefonom, sutra cu da ga uslikam detaljno digitalnim fotoaparatom

Link to post
Share on other sites