Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

obavezno,jos par sitnica da zavrsim , pa pravac Banjica , preko Smedereva naravno,

Link to post
Share on other sites

silom prilika morao sam da mu dodam ove sjajne elemnte oko tockova,ali ne izgleda tako lose

Narcis0009.jpg

Narcis0013.jpg

Link to post
Share on other sites

ma prednje gume su mi prevelike i igrom slucaja kad sam naisao na jednu malo vecu rupu zakacile mi unutrasnji deo krila i sjebale malo farbu na ovom delu gde su postavljeni ovi sjani elementi , a ne bih se zezao sad da ga ponovo farbam na tom mestu jos uvek je hladno vreme , pa sam privremeno stavio ove alu lajsnice oko rubova

Link to post
Share on other sites

nisam hteo da ga skrnavim ovim plastikanerima od znakova koje ovde U PO imam na raspolaganju ,

trazim orginal i nadam se da cu uskoro da nadjem

Link to post
Share on other sites

ne ovog puta sam ja stavio , skupljam lovu za jednu sesticu koja mi se pojavila povoljno,covek nece zamenu i doplatu tako da ako ode eto meni sestice

Link to post
Share on other sites

ne ,prekjuce je jedan tip dosao kod mene da mu se zameni neko crevo za kocnice ,i tako rec po rec ,ispostavi se da ima 635csi u garazi stoji mu nekih 4-5 godina neregisrovana,inace tip radi u Austriji ,uvezao je kad je ono moglo da se uveze , za sina , sin u medjuvremenu zapalio kod njega u Austriju i tamo ostao, sad mu auto cuci ban badava,danas sam bio da je vidim , odlicna je ima par nedostataka ali nista ozbiljno , u svakom slucaju ako je uzmem sledi kompletno sredjivanje , tip danas putuje za AUSTRIJU I VRACA SE ZA MESEC DANA, do tad moram da spremim lovu inace pogodili smo se za 3400 e ,nisam kaparisao ali sam siguran da nece da me zezne,uostalom kuci kod njega nema nikog pa nem ni ko da mu proda ,ja sam ovih dana omao neka silna placanja tako da nemogu odmah da mu spremim te pare ,ali se iskreno nadam da cu za mesec dana da spremim , ako ode e21 onda sam na konju ,u svakom slucaju mogu da pozajmim ali mi se ta kombinacija malo manje dopada

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

sa zaloscu moram da vas obavestim da ce izgleda makina ovih dana da promeni vlasnika,ali ne samo vlasnika, vec i domovinu, Srbiju, vraca se u svoju postojbinu ,Nemacku, jbg zivot tece dalje,druga e21, ceka u zasedi

Link to post
Share on other sites

prost racun,za auto u ovakvom stanju mora tamo da odvoji duplo vecu sumu, sto se tice tablica , odjavice ga, dalje sta planira, ne znam,

Link to post
Share on other sites

e-21,i to za mnogo bolju cenu nego sto sam planirao,tip pogledao auto , ja sam od oka ocenio , mozda pogresno mozda ne ,da me davi bez veze ,koja cena auta , ,rekoh 2000e,on zagledao probao ,i kaze ok za tu cenu , ali moras da mi odradis enterijer u drugoj boji, danas bi trebao da ga kaparise,pa cemo videti,, mozda sam ga ipak

dobro procenio da me davi bez veze, danas ce biti sve jasno, ako ode odmah se bacam na sredjivanje ovog drugog e21 sto ga pazarih pre mesec dana, a onaj tip za sesticu se jos nije javio, tako da sve stoji otvoreno

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Ma da aktivan je , ja ga prodajem ali molim Boga da ga ne prodam,imam jos jedan e 21 koji ceka na slobodno mesto u garazi, da bi se otpocelo sredjivanje, u sebi ima malo jaci motor od ovog crvenka , tako da ako crvenko ode imam cime da se igram .......

Link to post
Share on other sites

Sestak 320 sa dvogrlim karburatorom

Link to post
Share on other sites