Recommended Posts

Ja sam moje felne ispravljao u Lav autu ugao ibarske magistrale i jablanicke ulice beograd zarkovo ko nezna! Naplatili su mi 1000 din super su uradili i montirali mi gumu nazad na felnu posto mi je guma spala sa felne. Naravno balansirali i montirali na kola i sve je bilo gotovo za cas dok sam malo izblejao u obliznjem kaficu sa drustvom sve gotovo! Znaci pohvala za lav auto

Link to post
Share on other sites
jel imas broj tel od tog iz banovaca? ima jedan i u dobanovcima ali niko ne zna njegov broj

022/341-047....tip se zove Radovan i radi sve,i ispravljanje,farbanje.....itd,i sto je najbitnije cene su ok,kao i kvalitet....provereno

Link to post
Share on other sites

trebalo bi da je to taj,sa leve strane ima radnju .nikako da vidim ovog kolegu koji je takodje radio kod njega da uzmem broj,ja sam sa mojih felni skinuo nalepnice kada sam ih farbao,a nisam prepisao broj telefona

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Top guma-Dobanovci,Ugrinovacka 194.

Tel:011/846-73-28

bio sam kod Živka i primio me kao da sam mu rod,obavezno se predstavite i pozovite se na Dragančeta,jer sam video da prema onima koji mu dođu bez najave nije takav.Po mom mislim da čovek radi korektno i da uopšte nije skup.Meni je radio sve 4 felne i od toga dve su bile dobro izudarane i krive a dve onako uzeo mi je 2400 dinara.Od mene iskrena preporuka.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Vidim da je jedan od vas ispravljao kod onog prvog na Bulevaru, a neko kod drugog... Elem,ja cu sad da opisem svoje iskustvo :)

Kad sam kupio auto primetio sam da su felne krive i to zestoko (radi se o Schnitzeru Type 1), a i gume su bile ochaj. Nekako zavrshih u AC Vujosevic, to je ono na Autokomandi ispod nadvoznjaka,tamo gde je Roki i jos par servisa. Vidim na masini za balansiranje da su krive sacuvaj boze i kao aj,ispravljamo,na onom strugu za felne,inace su 3 felne bile varene na unutrasnjem obodu. Kad su zavrsili,kupim odmah kod njih 2 gume i aj na balansiranje....jedna trazi oko 160 grama, druga 120,treca 90....lupam, al su cifre bile bas velike! Al aj,namestimo sve,izbalansiramo,ja kao zadovoljan sto sam dobio popust na gume i rad jer sam sve odradio kod njih i odem. Racun za ispravljanje sve 4- 7000,inace je 8000. Jeste bilo mnogo bolje ali je ipak treslo na 140,160,volan ne toliko,vishe ceo auto, nije strasno ali ipak nije to to. Ja kontam ne moze to bolje,gledao sam kad su radili, i pomirim se sa sudbinom,kad naletim na neke druge Schnitzer uzecu ih, a ove cu prodati i to je to.

I pre par dana odem na put,zveknem zadnju felnu na neki prelaz izmedju oguljenog i novog asfalta. Na oko se nije videlo nista ali se pri velikim brzinama jos vise osecalo,narocito pri 100 na sat,a pri malim je dupe radilo levo-desno. Uzasno me nerviralo i gde cu, sta cu, svratim kod ovog na Bulevaru. Em mi blizu,em sam cuo pozitivna iskustva i kao aj pa sta bude,ipak je samo jedna felna. Znaci otisao sam kod PRVOG kad se ide OD Cvetka prema Ustanickoj,pise iznad Vulkanizer Djole. Ide prvo Wagen auto pa on,pa onda taj drugi vulkanizer. Majstor Djoka se zove covek, ljubazan bog zna kako,njegova zena isto... Ja reko majstore hoce moci ovo da se sredi- kaze ma videces ima da budu ko nove! Iako sam ocekivao da ce sve biti ok i da ce mi odraditi samo tu jednu,zadnju, za koju sam mislio da je kriva,ipak coveku kazem sve detaljno pregledajte i odradite sta treba. Rezultat: prvo je napljuvao ovog sto mi je prethodno radio,kaze covek pojma nema,pa trazi felna 160 grama,kako to moze da ostavi tako bla bla! Kaze Pa sveo sam ih sve na 15ak grama,probaj ti sinko sad auto. Shvatite da sam bio na ivici da prodam felne,al sad definitivno necu :) Odmah sam izasao na auto-put...ljudiiiiii, pa to je drugi auto! Felne ko nove,volan miran,ne trese nista,ni pri 100 ni pri 30 ni pri 160. Covek je fenomenalno odradio posao,ja sam pre prezadovoljan,bukvalno kao nov auto! Totalni mir i uzivancija.

Cene:

Rekose mi kad sam dosao bio da je 17" felna oko 2500 po komadu da se sredi,znaci sve komplet montaze,balansiranja... Nije mi bas bilo prijatno al rekoh jedna je pa nije strasno. Definitivno su 4 morale da se odrade opet, sto je i uradjeno,gramaze tegova su sad smesne,tipa 30 grama i to na onim gde su mi stare gume, sredio mi rezervu celicaru (i ona je bila kriva i debalansirana),racun 9800 din. Izuvanje! Ja se slogirao malo jer nisam planirao,al vredi svaki dinar! Jos jednom,prezadovoljan sam,isao bih opet! Toliko od mene :) Zesce sam se prokenjao,al cisto da bi imali uvid u celu pricu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cisto da pomenem i moje iskustvo iz Bulevara. Ja sam svojevremeno isao na ispravljanje alu 14" na E30, kod DRUGOG kad se ide od Cvetka ka Ustanickoj(ima natpis Felne iznad radnje napravljen od starih felni). Elem on se ne bavi vulkaniziranjem, samo radi felne. Ispravio mi je 3 felne(toliko je bilo krivo za cetvrtu mi je rekao da je ok, sto sam sve licno i gledao) za 3000 din sa balansiranjem i montazom. Posle nekog vremena rascopam rub od 15" na rupu uzduzna pukotina od jedno 10ak cm, tacno gdje guma dihtuje. varenje, ispravljanje, me kostalo 3000, ali je spasio felnu, i prezadovoljan sam. Inace meni nije nista lose rekao o onima pored njega, samo posle prvog puta da obratim paznju kad iduci put budem dolazio kod njega da ga ne pobrkam sa ovima ispred.

Sto se mene tice kod njega bih uvijek otisao kad je ispravljanje u pitanju.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Alu Roki, Beograd, Oblakovska 2a, 064/222 5 111. oko 1000 din./felna

Alu Roki je odlican. Korektni i rade profi. Sredise mi felnu za koju sam mislio da joj nema spasa, i evo kotrlja se jos bez greske. Sve pohvale.

Link to post
Share on other sites