Recommended Posts

mozda nije u pravilnom delu ovo sto cu da napisem.ali molio bih za komentar svake vrste..znaci kakva ste iskustva vi imali...

radi se o tome da imam kombinaciju da uzmem bmw e 38 750 znaci 750 v12 stranac 1997 godiste ne znam tacno detalje ali auto sam video predjenih ima 240000/kako je saituacija ovde kod nas takva kakva j,e znaci stranci mogu da se voze bez registracije, gorivo je 50 dinara, ne interesuje me koliko trosi i koliko je registracija itd to nije problem nikakav ...,auto se uzima cisto da se vozi zezana radi itd...od opreme ima sve sem xenona..od memo sedista zavesica senzora svega ..cena je pristupacna jer je neka kombinacija..zanima me samo motor kako se pokazao i neke perfomanse ali ne ono copy paste sa nekih zvanicnih sajtova..nego licna iskustva....pozdrav za sve clanove bmw cluba srbija..i za neke koje malo bolje znam .nidza crveni itd..

Link to post
Share on other sites

Ja sam tim vasim jeftinim benzinom imam veoma losa iskustva u sluzbenom jugu, pa ne znam kako bi takav super motor podneo taj kvalitet goriva?

Ljudi mi pricali da oni sa boljim kolima ne sipaju taj benzin, vec radije idu u Srbiju po skuplji, jer im je na kraju jeftinije.......a ovakav bmw definitivno nije los auto.....:rofl:

Link to post
Share on other sites

Evo prozvan sam da nesto kazem o E-38 750

Tesko je mozda meni biti objektivan kada prakticki niti godinu dana ne vozim L7 i napravio sam 7-8 tisuca km, dok sam s E-32 u 12 g napravio oko 500 000 km. Poanta je u tome sto je L7 prakticki novi auto ( 30 000 km) sa svim dodatnim mogucim...i dojmovi su fantasticni. Isto bih mogao reci o 750 il E-38 kojeg sam vozio tek oko 1000 km...

Mogu usporediti E-32 i E 38 i jasno da je E-38 bolji po svemu, potrosnja oko 25-30 % manja, kompaktniji auto, komforniji, tisi, snazniji,za servise ili popravke jos prerano govoriti jer do sada samo mijenjam ulje i paktne... Konkretno E-38 potrosnja grad oko 22 lit, otvorena cesta 10-14 lit. Jasno sve ovisi o stilu voznje, slazem se sa tvornickim podacima koji su dati u vezi potrosnje.Vidio sam druge E-38 i mogu reci da je opce stanje auta i motora bitno za potrosnju, te moji E-38 djeluju kao nova vozila u odnosu na te ostale... jedino sada uredujem E-38 750 i koji je u nesto losijem stanju, radim na tome da sve mane otkolonim..Smatram da je opce stanje auta presudno o tome da li neko vozilo treba kupiti ili ne, cesto je potrebno i duzi period da sve "mane" isplivaju, tako da koji puta najpovoljnija kupnja nije i najisplativija...

Preporuka kod kupovine rabljene E-38 je otici u provjereni servis BMW da dignu auto na dizalicu te naprave "procjenu stete" i onda kroz voznju jos sigurno ima stvari koje covijek odmah ne primjeti pri prvoj opservaciji...

Potrosnja goriva je jos najmanji izdatak ako uzmemo u obzir cijenu dijelova koji se trebaju zamjeniti kod rabljenog vozila sa puno km...Eto , to su neki trenutni moji dojmovi..

Link to post
Share on other sites

hvala svima na odgovorima,juce proban auto i kasnije je podigao temperaturu.. usao u crveno dok ga je vozio taj lik koji ga i prodaje,pomesao vodu i ulje tako da sam odustao mada moram da kazem da ovo nije prvi put da se ovo desava jer mi je prossle godine isato jedan e 38 730 i takodje podigao temperaturu i pomesao..jednostavno nemam srece sa e 38.

Link to post
Share on other sites