Mat crna boja


Recommended Posts

e ovako posto gledam svakodnevno ovaj styling onaj i ovo ono i kontam prefarbati auto nekako neznam jos kako i pada mi napamet ideja da idem cijelog u crni mat nemogu tu ideju izbiti iz glave nikako dakle kakva je za odrzavanje sve me zanima vezano za mat crnu boju jel je ko ima na autu kako mu se ponasa i jel pozalio sta je uradio to na autu

Link to post
Share on other sites

Lepo ali zayebano za odrzavanje, ostaju fleke isl. sve se vidi znaci da mora da bude ofarban i pripremljen perfektno !

Ortak ima Corsu i sva je flekava, jednom nije lepo isprao posle pranja i sve su ostale fleke od deterdzenta...

Ali skupa crna boja i samo mat lak to je pun pogodak ali cenim da je i cena pun pogodak !

Link to post
Share on other sites

hm sad kad malo zagrije auto ide u garazu i dobit ce novu crnu boju sad hoce li biti mat ili nesto drugo jos cu vidjeti jer stvarno ovde nema niko nijedno auto da je mat obojano i bilo bi to pojava a trenutno radimo na e30 RAT LOOK slike cete uskoro dobiti

a kako mislis mat lak ? da uradim dobru crnu bazu pa onda taj lak bez sjaja?

Link to post
Share on other sites

Obrati se Dzoniju 2,7 turbo,njegova kocka je matirana a i covek je prodaje pa u rubrici "Oglasi-automobili" imas slike kako to izgleda!

Link to post
Share on other sites

ma imam crno auto i ima ih nekolko po gradu ovde i preobicno mi djeluje hocu da bude zapazen po nekim detaljima sta niko ovde jos nije probao i razbijam glavu sa par kombinacija boje nemogu se odluciti

Link to post
Share on other sites

kakve zabrane u hercegovini smo neki dan vozali 335 bez pola dijelova limarije a kamol necu sa mat bojom

i kako slabije primjecen svak bi primjetio i reko vidi matirao auto budala :diablo:

Link to post
Share on other sites
kakve zabrane u hercegovini smo neki dan vozali 335 bez pola dijelova limarije a kamol necu sa mat bojom

i kako slabije primjecen svak bi primjetio i reko vidi matirao auto budala :diablo:

Znas na sta sam mislio, nocu ne bacas odsjaj kad neko uperi farove prema tebi, da se tako izrazim. To je hebeno, a sto se tice situacije kod vas, sta da ti kazem, blago vama, kod nas vozis bez branika pa te zaustavljaju...

Link to post
Share on other sites

Mat je samo za slikanje, reflektore i sajmove, ukoliko ga niko nedotacinje... moje misljenje.

Ali da je lepa boja, jeste, i ne samo crna, svaka, ako je profesionalno odradjena

Link to post
Share on other sites
Nisam siguran ali mislim da je mat boja zabranjena kod nas... Teze se primecujes i ti fazoni...

Ali opako izgleda!

mat boja NIJE zabranjena kod nas!!!generalno mane lichno nisam imao a ako se moze smatrati prednoscu bices jedinstven i bezobrazniji a i kad operesh auto dok svi moraju da ga Brishu sa jelenskim kozicama da im ne ostanu fleke!! ti ga samo pusti da se osushi i ispadne ti ko plastika!!

Link to post
Share on other sites