Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci bilo je ludilo. Bilo je preko 30 clanova kluba. Za svaku pohvalu. Kick je zaduzen za postavljanje fotografija. Provod je bio extra i preko dana, a bogami i uvece.

Postavljajte slike i klipove, a onda cemo sve lepo da slozimo.

Link to post
Share on other sites

JA...kao dezurni Muppetovac imam da kazem nesto....:lol:

ORGANIZACIJA LOSA (da se ne lazemo)…ulaz 300 din…program vodjen katastrofalno (trebalo je iskljuciti struju na bini) …vrhunac duhovitosti voditelja (ko njih nadje????) je bilo nesto u fazonu “on voli mlade momke” ili…”push my car”…dok su grdni takmicari ponavljali “I don’t understand you” itd…od 20-tak takmicara organizatori se nisu potrudili da znaju ni ko-je-odakle pa je bilo ono…”on je madjar…ne, ne nego francuz, al nebitno, bitno je da voli mladje momke” a ovaj madjar I dalje ponavlja “I don’t understand” itd…..A da ne govorim o onome da je trebalo reci ko kakav auto vozi (performance) ili…kakav je nacin bodovanja itd…itd…Sve u svemu, svaka seoska zabava bi bila bolja, sto se organizacije tice...

Inace, takmicari su bili bas, bas entizijasti, bas su se trudili….al…zali Boze….

JEDINO STO JE DOBRO je….sto se nase drustvo okupilo …i….taaaakoooo…:lol:

A POSLE ...klopa u “Dascari” u Mladenovcu….of course...:lol:

Link to post
Share on other sites

Ljilja je u pravu sto se tice organizacije takmicenja ali meni licno se svidelo ono sto sam video na stazi pogotovo me odusevila ona devojka iz Madjarske mislim da je,Steta za Kurbaliju sto je ostao bez auta za finale.

Link to post
Share on other sites

videh ovaj 850 na slikama ai pretekao me je danas kad sam se vracao iz KG-a, a za njim jedan X-6.Vozio sam nekih 120km/h a oni odose kao da stojim.Ciji je ovaj 850 meni extra izgleda

Link to post
Share on other sites

Ne znam ciji je, ali bi ga rado posedovao (auto, ne vlasnika :lol:). A ne da mu dobro stoje ove M6 felne, nego rasturaju. Inace pametno mu je bas sto vozi tako brzo, prednja leva guma je ostecena :lol:.

Link to post
Share on other sites