Pitanje za bord moderatora


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ugijev primer dosta govori ......

hermes .... sudeci po tvojim postovima i samom ponasanju na forumu mogu da uvidim da si dobar lik ( ne znam te licno ) .... ali otvaranjem ovih topica neces nista promeniti ... to vazi i za ostale....

konkretno - popunjavanje profila je uveo bane 318is , ja sam bio protiv toga ali sam se na kraju nekako i slozio , iskreno bilo mi je glupo zalaziti bas toliko u detalje , ali gledajuci strane forume video sam da to tamo nije obaveza vec prosto ... kultura , pa sto i mi ne bismo bili kulturni ......

zar treba da ti odgovorim na pitanje " zasto se mora predstaviti " !!!????

sto se tice registracije , mislim da je dacha dao konkretan odgovor

neko je spomenuo da je glupa fora sa 100 postova da bi postavio oglas .... aj da objasnim i to prostim recima .... ovo je klub ljubitelja bmw-a i ja volim ljude koji ovde dolaze iz tog razloga ....... ko ne razume ... shvatice

Link to post
Share on other sites

Ko dobar lik???? Hermes.... Kako si se Ti Dragance zeznuo. On nije dobar lik, On je.................... the best. Toma je sa nama u Nisu od prvog okupljanja i redovno ide i na sve ostale manifestacije. A Ti si mu dao odgovor, kakav bih i Ja. To je sto je.

Link to post
Share on other sites

slazem se ovo nisu oglasi,ali zar ovde na ovaj forum nedolaze samo ljubitelji bmw-a,i 99% posetioca ima auto. mnogo ljudi nema preko 100 postova kao i ja a hteli bi nesto da kupe ili prodaju nesto sto bi bilo mozda interesantno svima a nemoze da postavi oglas jer ga ogranicava broj postova. pa ja mislim da na ovom forumu niko nece da prodaje traktore ili delova za juga,vec delove za bmw pa sto da nebude otvoreno za sve

Link to post
Share on other sites

zato sto bi se milion likova pojavilo koji bi samo ostavili oglas i broj telefona i nikad ih vise nema , skoro je bio slucaj nekog lika koji je to uradio , postavio oglas , telefon i mail ..... obrisem ja sve to i gledam njegov nick danima , mesecima .... nikad vise nije dolazio na forum ...... nemojte se dzabe maltretirati molim vas ... pravila ostaju takva kakva su u svakom slucaju ....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

...ne mora da ostane ista IP hehehehe !!!

...ovo sa banovanjem nije vidjeno na nasim forumima nikad !!!!!

...dozvoljava se vracanje i nastavak ponasanja ljudi koji su KAO banovani, a bez problema i dalje pisu gluposti i sve to pod zastitom odredjenih ljudi sa foruma !!!

...ovo postaje smesno i zalosno !!! jednima se brani pristup forumu, a drugima to omogucava pod drugim nickom da bi nastavili i dalje po svom !!! (a sve to pod okriljem 'laznog' banovanja i postovanja procedure)

Link to post
Share on other sites