Šok Šokova


Recommended Posts

Juče oko 17:15 sati, vraćam se ja sa faksa (peške jer mi je auto kod limara preko puta kuce) i dolazim ja ispred zgrade, i gledam u moj auto reko ima da bude ekstra kada mu stavim nove felne što sam kupio skoro... Kada prolazi lik i nosi dve felne sa novim gumama za Bmw-a, jedna pokrivena cebetom, a druga onako gola u ruci... Ja bacim pogled i prodjem pored njega, kada shvatim da su to u stvari moje felne koje treba da stavim i dok sam ja otkljucao stan da uzmem palicu da ga odrobijam i dok sam sišao on lik seo u kola i zapalio... Medjutim pošto imam video nadzor dečko je snimljen, snimljen mu je i auto i kada ga uhvate ako ga uhvate bice svašta... Nije mi jasno samo kako nisam naišao ranije kada je iznosio prve dve pa da ga odrobijam :preved:

Link to post
Share on other sites

Bezobrazluk neopisiv! Ja bih ga na ulici saleteo pa sta bude. Ako nesto ne podnosim onda je to taj primitivni lopovluk i budale koje misle da mogu krasti bez posledica. Ocigledno je taj znao sta trazi i gde da nadje.

Link to post
Share on other sites

au brate .... dal je moguce.... saznaj ti kad ga uhvatis na koju je on foru dosao do informacije da imas felne u podrumu ... neko se izlajao sigurno ... ili je tipovao .... mada sitna je to para

Link to post
Share on other sites

tako su mom prijatelju drpili 2 nove felne od 4!!i naidje na njih na bubanj potoku,neki ganfer ih prodaje!!da ne bi pravio sranje samo mu je prisao i uzeo felne rekavsi da su njegove!!!zna ganfer i od koga je uzeo!

Link to post
Share on other sites

Ma ako ga navatam ne da cu da napravim sranje, nego cu ga odrobijati ima da propisa majcino mleko, a da je znao znao je tacno je uleteo odmah u moj podrum i nije palio svetlo jer zna da ima kamera, ali kada je usao u ulaz usla komsinica za njim i upalila svetlo i on poceo da se penje gore kao ide kod nekoga i kako je prolazio pored mog stana posto i tu imam kameru ona ga snimila i jos je gledao gore prema njoj tako da tacno imam njegovu sliku...

Link to post
Share on other sites
Napisi broj tablica, i koji auto vozi, model, boja....

Jbg ne vide se tablice ali valjda ovi u muriji mogu da izostre snimak, pa ako bude neko radio videce se... Sivi metalik Reno 19 sa punim ratkapnama i crnim branicima 5 vrata...

Link to post
Share on other sites

Probaj da stavis njegovu sliku ovde, da ga vidimo, ako ga prepoznam negde, da mogu da ga pljunem...

Bas mi je drago sto je snimljen.

Dosta puta sam prenocio u kolima, kako bih uhvatio stoku, koja mi grebe kola, skida znakove, i cepove od felni, itd, ali uvek bez uspeha.

Link to post
Share on other sites

Pa dobro jebi ga stari je to zanat, protiv nekih kretenski stvatri jednostavno ne mozes da se izboris, drago mi je sto se zeznuo sa video nadzorom kapiram da bi trebali lako da ga nadju, a muka mi je vise od tih pilicara na sve strane!! ali bedak je sto je to neko ko je znao za te felne u podrumu!!!!

Link to post
Share on other sites

o srbijo majko sta si docekala? da se kradu 2 felne i obija podrum od toga pa taj tip je lud... trebalo bi ga ovesati za primer.

Link to post
Share on other sites

Boki meni je ukrao sve 4, valjda bi trebalo da ga nadju, ako ga uopste i budu trazili, mislim dao sam im sve... U subotu cu da idem na Bubanj potok sa ortacima i ako ga nadjem odrobijacemo ga...

Link to post
Share on other sites

da rezimiram , tip je prosao pored tebe noseci tvoje dve felne i ti mu nisi na licu mesta otvorio lobanju .

pa u krugu od 10 metara bi sigurno nasao neku ciglu da ga otvoris ko konzervu .

mislim da je sad kasno, pisi propalo

Link to post
Share on other sites

Pa dobro ne bi ga stvarno odrobijao ali bi ga unakazio to stoji... A ti pametni, isao sam po palicu zato sto mi je lepse palicom nego ciglom, pa naravno da nije bilo cigle nigde, da je bilo nesto otvorio bi ga bilo cime, ali nema nista...

Link to post
Share on other sites

teska srca se slazem sa ovim sto je eros rekao... pa brate i da je imao pajser kod sebe imao je i dve felne sto znaci da su mu ruke bile zauzete ... iakuliras ga kada je prolazio i onda iz zaleta nogom u ledja da vidim dali bi potezao pajser ili bi bila bezanija ... jbg za felne a sto se tice robijanja neznam koliko je sada uopste moguce naci lika... u muriji tesko da mogu da poboljsaju kvalitet video snimka tako da ako ti ne vidis tablice nece ih videti ni oni...jos jednom kazem steta za sve to i sto je dragance rekao neko je otkucao gde felne tacno stoje i to je neko ko te zna...

Link to post
Share on other sites

Ima bezobraznih ljudi, pre jedno dva meseca ispred kuce , lik mi digne plejer od 130 evra iz pasata i pritom odvali pola instrument table, i podje do komsije da i njega ojadi. Srecom komsija izadje na terasu i primeti ga u dvoristu da se mota oko kola. Koknuo ga je sa drugog sprata tiganjem u glavu(ruka mu se pozlatila) i naravno sisao dole toliko ga je tukao da je morao da poteze vezu da ne popije krvicnu prijavu... inace bi moj plejer sad bio samo uspomena.

Link to post
Share on other sites