Šok Šokova


Recommended Posts

Ladno u glavu, jos taj koji je pokusao da digne plejer je narkoman, znaci pao je kao sveca vodili ga na usivanje sto od tiganja sto od batina koje je dobio posle. Komsija je dohvatio prvo sto mu je bilo pod ruku a to je bio tiganj.

Link to post
Share on other sites

Ma kako nije moguce...

Meni je lik upao na gajbu dok smo mi bili unutra i spavali, pokusao da krade telefone, otvarao fioke...

Dok je mogo...tj. dok nismo ustali cale i ja a onda udri... Boze ja nikog u zivotu vise nisam tuko...

Link to post
Share on other sites

prijatelju, daj ovde slike felni da vidimo mi to, pa u subotu SVI na bubanj !!!!!

a vala pogresio si sto si ga ladno prosao pa se posle vracao, uhhh, sad sam se iZnervirao!!!!!!!!

postavi slike felniiiiiiiiiiiiiiii

Link to post
Share on other sites
Ima bezobraznih ljudi, pre jedno dva meseca ispred kuce , lik mi digne plejer od 130 evra iz pasata i pritom odvali pola instrument table, i podje do komsije da i njega ojadi. Srecom komsija izadje na terasu i primeti ga u dvoristu da se mota oko kola. Koknuo ga je sa drugog sprata tiganjem u glavu(ruka mu se pozlatila) i naravno sisao dole toliko ga je tukao da je morao da poteze vezu da ne popije krvicnu prijavu... inace bi moj plejer sad bio samo uspomena.

posle neko kaze da mi debeli ne valjamo nicemu :dance3: :dance3: :dance3: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

ne mogu da verujem da si prosao mrtav ladan pored coveka koji ti ukrao i nosi tvoje felne.......sta si mislio da ce da te ceka dok odes po palicu.......boze moj,mogao si nekako odreagovati kad si video,pa makar i dobio batina,ne daj boze,bar bi se izborio za svoje.......ne verujem da bi poceo sa felnama u rukama da bezi i ako bi poceo ne bi daleko dogurao imao si sansu da spases felne,ali si je nazalost propustio.................

Link to post
Share on other sites

Ajde ljudi nemoj te sad svi, decku se jednostavno u toj situaciji nije cinilo bezbedno da to uradi, svako bi odreagovao drugacije, a da ih je bilo 2 ili 3, dobio takve batine.... Opet mozda bi i on drugacije odreagovao da se to opet desi.

Link to post
Share on other sites

Brate da ih je bilo dvojica ili trojica mogao bi da pobegne pa da nedobije batine a onog trena kada je izvalio da su felne njegove zalet nabod i ovaj corba :preved: a onda kad vidi da je ovaj sam onda je mogao da oceni dalji nastavak svoje akcije...

Link to post
Share on other sites

Ma ovde su bre sve neki ultimate fighteri, nema sta zajebana ekipa :preved: Meni bi prvi refleks bio da se zaletim na njega ali kad bi razmislio to mozda ne bi bilo pametno. Ko zna mozda ima noz ili nesto cime ce da te unakazi zbog felni od par stotina e... Tako da mozda je i dobro sto si tako postupio koliko god delovalo smesno sto je prosao pored tebe. Imas snimak s njegovim likom, sakupi ortake i rpavac na bubanj. Ako imas nekog u NS neka pogleda tamo posto neretko felne iz Bg tamo odu...

Link to post
Share on other sites

E ne bih da te ubijam u pojam ali nase pandure boli k***c za tebe i taj snimak. Snimak ce da pogledaju samo ako im ga naturis na nos ili ako budes jurio vezu da bi oni radili svoj posao.

Njima je lakse da to zapisu i nista. Pa ako neko padne i to ce da mu nakace.

Evo ti primer: Bratu od devojke upali u stan i opljackali ga skroz. A menjacnica ima kameru koja gleda na ulaz i oni im kazu za to a panduri ce njima pa dobro itd... Nisu ni pogledali snimak niti se iscimali. Oni su paraziti koje boli k***c za sve nas veruj mi. Ako ga sam ne nadjes niko ti ga nece naci.

Zao mi je... Nemoj da se nerviras, jebes felne neka si ti ziv i zdrav. Mlad si bice felni.

Link to post
Share on other sites
Pa dobro ne bi ga stvarno odrobijao ali bi ga unakazio to stoji... A ti pametni, isao sam po palicu zato sto mi je lepse palicom nego ciglom, pa naravno da nije bilo cigle nigde, da je bilo nesto otvorio bi ga bilo cime, ali nema nista...

ja se ne secam da smo ti i ja cuvali ovce zajedno pa da me zoves pametni .

tako je mogao i da ti iznese i televizor iz stana, dok ti nadjes pajser ode tv ,

sledeci put kad tako vidis nekog da ti nosi nesto tvoje ti pomozi coveku da se ne umori

Link to post
Share on other sites

druze sta je bilo bilo je....snimak moze koristiti samo tebi,panduri nece obracati paznju,skoro je na jednom forumu bio snimak kako je lik ukrao neki motocikl,jasno se vidi lice i sve i jos ga nisu nasli,jednostavno pandure nece da se zajebavaju sa tim.okaci sliku ovde,,,ili klip

Link to post
Share on other sites

Na tvoju zalost slazem se sa vecinom ljudi ovde. Trebao si ga odraditi odmah. On je nosio felne, ruke su mu bile zauzete i direkt u vugla, padaju felne i On zajedno, a ako je bio jaci, trebao si jednostavno da se razderes lopov, taj sigurno ne bi trcao sa felnama do auta, vec bi ih bacio.

Ne zelim da Ti ubijam volju, ali od Policije nista. Meni su obili auto i digli MP3, pre 3 godine. Prijavim Policiji, uredno dodju uzmu otiske i kao kada nadjemo zovemo te. Nikada nisu zvali, ali ja sam slucajno cuo za jednog tipa da se bavi slicnim stvarima i pritisnuo ga da mi kaze ko operise u tom kraju ( jer i oni imaju svoje rejone), pa sam mu objasnio i kako je auto obijen i On mi kaze ime tipa. Opet Ja u Murju ( vise nije policija), kazem im ime, a Oni nista. Uzmem stvar u svoje ruke, malo ga iskrsim i dobijem plejer nazad ( mogao sam i da biram koji cu da uzmem).

Link to post
Share on other sites

nema brate od murije nista,jedino ako uskoro ne padne za nesto drugo pa ti nadju felne inace se ne nadaj previse.Meni su ispred kuce obili calov mercedes i ukrali mp3.kad je polomio staklo i probao da udje isekao se i svuda po kolima ostavio krvave otiske,panduri dosli slikali i kao uzeli otiske i nista.Pa su ukrali kevinog juga,vozili se dok nije nestalo goriva a onda ga gurnuli u kanal i oni su kao ostavili otiske i opet nista.A drugaru su ispred kuce skinuli dva tocka sa golfa,oba retrovizora i oba prednja zmigavca,komsinica videla zvala muriju rekla kako su izgledali i koja su kola vozili i opet nista,boli ih ona stvar da traze

Link to post
Share on other sites

...nista brzopleto, nista palice-pajseri !!! sve sto je trebalo da uradis je da ga ispratis do kola i zapamtis broj, ovo prvo dolazi posle !!!

...lako je sad pametovati al da se zna za ubuduce, ako nisi siguran u sebe i mozes da se kontrolises samo skupi dovoljno podataka za kasniju RAZRADU !!!

Link to post
Share on other sites

sve to ok ljudi

al vodi racuna da on zna gde si ti, a ti neznas gde je on.

sta god da mu uradis, ako ga negde sretnes ili vidis, vodi racuna da on zna odakle je odneo to.

tako da mislim da ti je momentalna reakcija bila pametnija jer si sa njom mogao i spasiti felne, da to u startu saseces, a sad za dalje neznam sta je pametno reci

Link to post
Share on other sites

Zajebo si se sto si jurio palicu, koj ce ti palica mogo si i rukama! Sad si felni bez!

Link to post
Share on other sites