PETAK 13 ti


Recommended Posts

Bas steta... :lol2: Meni tako za malo da se desi skoro na putu za Nis isao sam kao i ti 40-50 i odjednom mi skrene kocka na levu traku i ja stvarno neznam kako sam izbegao zastitnu ogradu...sva sreca sto nije naislo vozilo iz suprotnog smera!

Ali ne brini sve se da srediti.Ako ti zafali neki deo za petardu javi mi ima drugar rasturenog stranca 525tds pa ce sredimo nesto! :D

Link to post
Share on other sites

:D Auuuu Dacho, steta ali, nije strasno moglo je i gore nedaj boze, sredice se, auto je u voznom stanju koliko vidim. Nemo' se mnogo sekirash!

Ovaj mokar sneg je jako nezgodan; ja sam imao situaciju da se sa ''ociscenog'' auto puta, slicnom brzinom, iskljucujem u levu traku (samo za skretanje) koja je naravno neociscena, ne nadajuci se da je takva;

crveno svetlo, nikog ispred mene, pesaci prelaze ne vide me, ja u nizu -nista, po volanu lagano levo desno -opet nista, malo kocnica i ne znam kojom srecom zaustavim se na pola zebre, odsekao sam se.

Brzina nikakva, kao ''po jajima'', ali ne mogu da se zaustavim. Gume, naravno, celave LETNJE!

Jos kad sam video zenu koja nosi dete :lol2:

Link to post
Share on other sites

sranje samo takvo,prokleti sneg ,ako treba neka pomoc javi

Link to post
Share on other sites

Ma dobro si citav ostao, to je bitno. Kola se vec mogu popraviti. A vala, stvarno te nesto nece sneg. Ti si bese skliznuo sa puta pa te onaj lik odrao za 5 soma?!

Inace, bas malopre sam u jednoj od vracarskih ulicica video E28 koji je iz vise pokusaja hteo da skrene, ali samo proklizava. Na kraju se nekako izvukao i zamalo da zakaci kontejnere koliko se zaneo.

Link to post
Share on other sites

e dacho...maler!! zato zimi izbegavam da vozim!!!malo jaci gas i nema kontrole!! i to me prati otkad sam se okretao na brankovom i 2 - 3 puta prosao bankinu za mm!! steta,sve se to da srediti ali nikako ti nije trebalo!!

Link to post
Share on other sites

Hvala svima na podrsci .... Sad sta je tu je polako ce morati da pocne sredjivajnje... Juricu delove koliko mogu u boji pa ako budem imao srece ... Jos jednom hvala svima ali i dalje sam u zalosti... :D

Link to post
Share on other sites

Jbg sta je tu je gotovo je sad, :D :lol2: sreca da nije nesto gore, a iam tu i stete sa limarom farbarom delovima jedno bar 5 glava al sta sad da se radi, sve se to da srediti da bude opet ko lutka nije toliko strasno, srecno!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.