PETAK 13 ti


Recommended Posts

Ja sam sa ovim spajkovima i sarom 7mm prolazio gde niko nije, prtio sneg, a kad sam se zaglavio jednom, prokopao do Kine! Bukvalno sam dosao do asfalta i tako se izvukao! Samo dobre gume i prilagodjena brzina...

Link to post
Share on other sites

jbg desava se ... samo kad tebi nije nista po mojoj proceni imad da nabavis zadnju stop lampu,poklopac rezervoara, prednji branik haubu ne znam kakva su ti vrata dal si njih zakacio? Mada bi se hauba mogla i srediti ali ipak je cosak nece niko da se zajebava da to radi, ali po mojoj proceni samo farbanje oba branika stranice (zadnje) haube i krila to je 5 delova ne bi trebalo da bude ispod 350-400 e sa kvalitetnim materijalom + delovi

Link to post
Share on other sites

jbg, druze, bash bedak... ali hwala bogu da si ti dobro auto uvek moze da se sredi, shto bi rekao jedan moj drugar jebesh auto to su kofa shrafova i tabla lima zivot je bitan...

mogu ti reci da zbogo ovog topica nisam seo danas u auto... ustao u oko 11 i doshao na forum da vidim shta ima novo procitao tvoju temu i na fax otishao peshaka, ceo dan ne pipam kola ja koliki sam maler da danas vozim kola prepolovio bi auto :S

Link to post
Share on other sites

jbg stvarno šteta je, ali živ čovek sve nadoknadi tako da nemoj da se razočaravaš.

...jos jedan primer kako za manje od 200e za nove Wintere moze da se napravi steta od 500-600e

nego ja kao neki prodavac da iskoristim priliku hehe

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=3776

Link to post
Share on other sites

Do juce mi bilo krivo sto kod nas nema snega..... ali sad bolje da ne pada....

Bolje idi kod nekog ko rastura BMW i onda kad ima sve mozes da ga ubijes u ceni...mislim to mi je najlogicnije...

Ja trebam od ponedeljka da idem kod jednog takvog i koji je bas jeftin (nije taj sto Leon ide) pa cu da pitam za cene...

A reko mi da mu stize jedna e34ka...

Spisak je napravljen...

Link to post
Share on other sites

ma dobar majstor moze sve to da sredi da se nepoznaje nista,treba ti samo branik,stop i poklopac rezervoara. Burazer je vozio kod jednog lika u Kac sjebao haubu,krilo i rub iznad zadnjeg tocka. Napravio mu je tako dobro da se nista nevidi kao da nikad nije udaren

Link to post
Share on other sites

ako treba nesto od delova imam druga ima rasturenu peticu..mislim da mogu maximalno jeftino da te delove uzmem..ako treba neke sitnice mogu i da mu ukradem sa auta da mu ne platim nista jer njega boli qrac za taj auto..ti samo kazi sta treba pa da vidimo koliko kosta i ja ti to saljem busom..ti sacekas uzmes...eto od mene..a jebi ga moze sad svako da kaze gume ovo ono polako kad dodje dan za udes on dodje ne bira ni mesto ni vreme..bitno je da je glava na ramenima..pozdrav

Link to post
Share on other sites

Ljudi jos jednom vam hvala na podrsci ... Bacio sam se punom parom da vidim to da sredim sto brze i bolje mogu ... U utorak idem kod limara da mi pogleda sta moze da sredi pa cu onda znati na cemu sam... Hvala vam puno svima i lepo je znati da uvek imas nekoga ko je spreman da na ovaj ili onaj nacin pritekne i pomogne coveku... Pozdrav za sve...

Link to post
Share on other sites

zamorcici su jureni na sve strane i tako nesto ce i da bude samo da se zavrsi seansa kod limara jer ima i malkice posla za njegovu garazu i alat, jer ja ne posedujem ni jedno od navedenog da bi to sam uradio, kada on odradi svoj deo poslica onda ja stupam na snagu kao glavni srafdzija i normalno dok skupim potrebne delove i pada montaza,, a onda se nadam da ce ceo ovaj dogadjaj da ode u zaborav i da ce da bude kao sto je nekad bilo.... :preved:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.