Recommended Posts

Hteo bi da ubacim kozna sedista u moj e36 318i,pa me zanima koliko bi to kostalo. Mislio sam i da idem na varijantu da ih presvucem ili da ih nadjem negde polovna. Sta preporucujete ?

Link to post
Share on other sites

polovna ces jako tesko naci u dobrom stanju , u slucaju da naletis na nesto dobro spremi i dobru kintu

moj savet ti je da presvuces tvoja , makar znas na cemu si

Link to post
Share on other sites

polovna ces jako tesko naci u dobrom stanju , u slucaju da naletis na nesto dobro spremi i dobru kintu

moj savet ti je da presvuces tvoja , makar znas na cemu si

I ja sam to mislio,ali opet... aj da pitam nekog. Cuo sam za neke iz Futoga koji se time bave,mislim da se zove Tapetarija Molnar ili tako nesto. Moracu da ih nazovem da vidim i cenu...

Link to post
Share on other sites

zovi pa javi ovde da svi znamo kolika je kinta u pitanju

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ako sta kome znaci ima kod nas u CG,tacnije u Danilovgradu lik koji extra radi.Presvlaci cijelo auto zajedno sa nebom za 250e(e36)pa sad cijena malo nesto seta u zavisnosti od auta ali tu je nedje...radi u svim bojama i sa svim materijalima.Eko koza i obican materijal dolazi tu nedje oko 250 a za pravu kozu se moram raspitati ako ko bude zainteresovan!Ko zna,mozda se neko sa mora vrati u kozi!!! :prankster2:

Link to post
Share on other sites

to uopste nije skupo , ako neko ide na more kolima , ostavi ga kod mastora i odradi ....

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

evo kako je to meni jedan majstor odradio za 200 jevica sa nebom(krovom) 250 (ruka materijal-eko koza ima sve boje cak i nijanse boja .daje garanciju na rad a za materijal fabrika daje garanciju 10 godina da nece da se pocepa ako se odrzava)

20-06-07_1932.jpg

potrebno mu je 3 dana da odradi poso i nalazi se u jednom selu pored cuprije jagodine ,glogovac.

Link to post
Share on other sites

svaka mu cast , ako je i kvalitet kao i izgled ...... onda obavezno ostavljaj broj

Link to post
Share on other sites

ja sam licno zadovoljan kvalitetom a i njihovim radom,naravno i cenom 200 evra za eko kozu nije nista za takav poduhvat ,usput ima i jeftinijih materijala. pored interijera rade i cerade za kabriolete (tu su mozda najaci u centralnoj srbiji)tende ,cerade za kamijone itd .materijal je sav iz uvoza. evo i br 035/276-040 i 064/20 10 521 firma sihner - glogovac

Link to post
Share on other sites

otvori temu u " servisi za pohvalu i za izbegavanje i napisi ovo jos jednom , mnogima ce koristiti

Link to post
Share on other sites

prosvrljaj po netu , idi na google i ukucaj M3 E-30 pa klikaj na images

ili idi na www.cardomain.com

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hteo bih da presvucem sedista u svom E30 nekom eko kozom...

Pa me zanima da li neko zna ko to radi u BG-u i koliko bi me od prilike to zadovoljstvo iskostalo?

Unapred hvala...

Link to post
Share on other sites

eto ti gore telefon , ali nbije u bg , jos nismo nasli ljude koji ce poosvedociti dobrim iskustvom

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Malo off(mozda), ali me jako interesuje da li moze da se uradi cela konzola, tj ne mora cela ali gornji deo u eko kozi... Tj da li bi ti majstori bili spremni na taj poduhvat?

Takodje kakva su vasa iskustva sa eko kozom, da li se posle nekog vremena istegne?

Link to post
Share on other sites

Ima u jednoj radnji koja prodaje materijale za zanatlije i domacu radinost, tu sam se ja raspitivao za eko-kozu. Za pravu kozu mislim da vrlo skupa, pa da te ne slazem, al cini mi se da metar kvadratni kosta oko 100 evra, a rekose mi da mi treba izmedju 7 i 8 kvadrata da presvicem sva sedista...

Link to post
Share on other sites

Brate preskoci eko kozu nista ne valja. Evo iz licnog iskustva pre neki mesec sam presvuko krevet i fotelju. Posle neki mesec fotelja mi je sve ispucala.

Link to post
Share on other sites

Kao prvo teba ti za sva sedishta od e36 neshto vishe od 5 kvadrata

a prava koza ti je oko 6000din oko 3 i malo vishe kvadrata u ulici ispod moskve sto ide ka zaeleznickoj

eko koza puca iz razloga sto je losh kvalitet jel retko mozesh da nadjesh dobru na nashem trzishtu uglavnom domacu a i zato shto se presvlaci zimi pa bude kruca i nemoze da se rasteze

Link to post
Share on other sites