Sakrivanje registarskih tablica


Recommended Posts

pa ja to juri vec x meseci..jel zna neko gde ima to da se uzme kod nas ....ako je preko grane gde..ako je nesto iz francuske ja mogu to doneti...

Link to post
Share on other sites

obratite se liku sa nickom shiva automotive , on je to odradio na svojim kolima jos pre nekoliko godina , zna foru

Link to post
Share on other sites

E o ovome sam ja razmisljao al nisam znao da postoji, uglavnom najjaca stvar, pa jbg nek te juri ako hoce... :e30: sa pezoom 307

Link to post
Share on other sites

Mene jako zanima kolika bi po nasem zakonu bila kazna za ovo i kako bi se uopste kaznjavalo? :e30:

Prljave tablice nisu... Falsifikat nema osnova da bude. A nemanje reg tablice na mestu je bese koliko 1000din? :preved:

Link to post
Share on other sites

to moze da se okarakterise kao prepravka na vozilu a svaka prepravka mora biti prijavljena a ako se ne prijavi i ako auto ne prodje tehnicki pregled posle toga policija vozacu pise tehnicku neispravnost po clanu 229 st.1 tac.34 a vlasniku vozila se pise za ne prijavljivanje prepravke po clanu 226 st.1 tac.34 Zakona o Bezbednosti Saobracaja tako da ce vozaca to kostati 2000 dinara a vlasnika vozila od 5000 do 25000 dinara.

Link to post
Share on other sites

Ovo bi mozda proslo u nkom vecem gradu, da te pandur ne zapamti, jer kad bi Valjevu oborio tablicu ispred pandura, dovoljan je jedan detalj da zapamti sa kola i gotov si. Drugar vozi crnogorca naravno neregistrovanog , kidne jednom panduru ovaj mu se nakacio i svaki dan ga po dva puta zaustavljao.

Link to post
Share on other sites

cuo sam se sa ovim likom preko msn-a sto prodaje ove okvire sa zavjesicom lik je iz japana i ima firmu i bolje da vam ne govorim cijenu jer vise nikada necete uci u ovaj topic,ja mislio nemoze biti preko 50e kad ono 450 dolara jos dostava ja reko njemu "This is expensive, so I have no money" kaze on OK i ja samo iskljucim pa hebem ti mamu jesi lud

Link to post
Share on other sites

vooou 450 dolara pa sto je mnogo mnogo je....pa manje ce me izaci da probam sam da napravim nesto sto cu i da uradim ovih dana...poz...

Link to post
Share on other sites