Sakrivanje registarskih tablica


Recommended Posts

Ma to okretanje tablica,korisna stvar jeste...ali da bezhim od milicije a kriv sam...neka hvala stanem i lepo zavrshimo.Bolje da stanem i platim ko covek,a ne da bezim ko pizda sa okrenutim tablicama... :huh:

Svaka cast tom sistemu,ali pobegnesh 5 pa 10 puta(lupam) 11. put ce te uhvatiti....

Link to post
Share on other sites

Ja se zajebo sto nisam pobego sad kad puknem 20000 i 3 meseca bez dozvole bolje da sam dao 450$ za ove okvire :|

pa i tebe u leskovcu verovatno bi poznalo barem 80% policije pa bi te nasli neki drugi dan a onda bi dobio u krivicnu prijavu i posle bi ti se nakacili svaki dan bi te zustavljali i trazili nesto za kaznjavanje, a kod sudije za prekrsaje su kazne od 5000 do 25000 dinara ali veoma retko kaznjavaju sa velikim kaznama vec izricu u najvecem broju slucajeva minimalne kazne.

Link to post
Share on other sites

Vi ko da ne znate sta je mito i korupcija, pa ko danas jos placa kazne. A ako te navataju sa ovakim okvirima, mogu samo da ga izduvaju jer u zakonu ne postoji odredba da okviri za tablice ne smeju da se podizu , rotiraju , svetle , vriste , pustaju mp3 i video zapis...................

Link to post
Share on other sites

prekrsaj ne postoji ako te u njemu ne uhvate :( fina stvarcica kad prodjem kraj radarske kontrole da nemoram gasiti svjetla bezveze na 200km/h ovo bi bilo korisno :angry:

Link to post
Share on other sites

za 450 S,mogu da kupim auto bez tablica

Link to post
Share on other sites
kad prodjem kraj radarske kontrole da nemoram gasiti svjetla bezveze na 200km/h ovo bi bilo korisno :(

ugasis svetla i predjes na rasvetu na blicu da vozis. ili jednostavno prekidac za sijalicu na tablici ubacis

Link to post
Share on other sites