BMW 5 Series Gran Turismo


Recommended Posts

Al definitivno ide u serijsku, jer je na salonu u Detroitu i Zenevi dobio pozitivna misljenja, i X6 je u pocetku pio cudan pa je sad lep.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Meni se isto cinilo da ovaj BMW nije lep.....Da ima mnogo slicnosti sa vecim bratom i da kako neko gore rece samo stavljen pod presu.To sam mislio sve do danas dok nisam pozvan iz Centra za brigu korisnika Bmw-a na probnu voznju.Cim sam ga ugledao promenio sam misljenje....Auto uzivo izgleda stvarno vrhunski...Bio je u beloj perla boji,naravno najaci model krcat opreme....Znaci 550iA 300KW,407Ks.Od opreme mislim da mu nije falilo nista.....Od ogromnog panorama krova do automackog zatvaranja i otvaranja zadnjih vrata......Cim sam seo za volan osetio sam se nekako kao da je auto pravljen bas za mene.....Sve je bilo na dohvat ruke.....Upalio je iz prve :lol: Mada sam u prvoj sekundi posao da opet zaverglam jel se anlanser skoro da nije ni cuo....Ili je to ili sam ja od silnog uzbudjenja skoro pa ogluveo....Na dodavanje gasa se vec moze prepoznati Bmw zvuk motora ali samo ako stojite ispred auta ili vam je otvoren prozor...Unutra se necuje ama bas nista.....Samo se moze videti veselo poskakivanje obrtomera:)Na voznju nas je poslo 4 koliko se u ovom autu moze udobno smestiti...5 u 0v0m autu je stvarno visak:)Znaci nas 3 potencijalnih kupaca i diler koji je uzgred budi receno jedna pokvarena ploca....Na parkingu nam je izdeklamovao sve ijednu stavku ugradjenu u ovaj GT da bi posle prilikom voznje pojedinacno objasnjavao sta i kako funkcionise.Moram reci da se prvi put srecem sa headup displejom i mogu reci da je vrlo dobar gedzet......Osim toga bilo je tu svega i svacega.....Ali uglavnom sve vec vidjeno na prethodnim generacijama BMW-a.Ja vozio tri kruga po Denzelovom prodajnom centru i jedno 3 km po nekom seoskom putu.....Kad se iskljuci DSC i 8 stepena automacka getriba stavi u sport mod zabava pocinje :lol: :) :D Inace auto je sasvim ugodan za voznju.....vrlo tih i -oban,upravljivost je vrhunska uostalom kao kod svakog BMW-a.

Po zavrsetku voznje jedan ode odmah da uplati svoj primerak......ostali se razidjose srecni zadovoljni a ja ostadoh sa dilerom da malo popricamo o ceni finasiranju i tako tim sitnicama...E tu je dosao hladan tus....Znaci model koji smo vozili u osnovi kosta 90900 eura....Ako se na cenu dodaju svi dodaci koji je auto imao cena je prava sitnica 104973 eura.Sto rece diler na kraju....Gospodine Lekovicu ostavite vas Bmw kod nas preuzmete novi......i doplatite samo 93000 eura i neku sicu :( Inace posto sam stalna musterija dobio bih i neki dilerski popust pa bih prosao sa nesto malo manje od 92.000 eura ili mesecnim lizingom od 905 eura....

Mislim da cu ipak sacekati da neko sa njim nagura 100.000 km pa ce tek onda da mi padne saka.....:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Hehehe sreca pa vas niko iz minhena nista ne pita,mozes misliti andreja na sta bi licio da su tebe nesto pitali.Nisam znao da ovde ima toliko dizajnera i inzenjera koji samo pljuju po drugima.....au strasno

Link to post
Share on other sites

Hvala Leon,kao sto rekoh postoje neki koji su ljubitelji nekih bmw modela i postojimo ljubitelji BMW,e a to je velika razlika,tako da Andreja ti ni malo ne treba da me razumes,u stvari ne treba niko,opusteno

Link to post
Share on other sites

A inace po mei je normalno da se prave modeli za svakakve kupce,a ne ko dacija dva model ai kao to je do jaja,svako ko resi da kupi auto kupuje sta mu se svidja,tako da o ukusima je bez veze,ako se nekome svidja M3 E36 ne znaci da samo njega treba da prave ...Andreja!!!!

Link to post
Share on other sites

Na ovom forumu 90 % clanova je oko 25 godina, bez formirane porodice i isti moraju da furaju fazon kabrio, kupe ( to sam i ja nekada radio), a ostalih 10 % su ozenjeni sa formiranim porodicama i jedno, dvoje ili troje dece, tako da oni moraju da se loze na sedane, karavane i SUV-ove. Tako je glupo pricati da li bolji M5 E60 sedan, M3 E92 coupe ili M5 E60 touring. Svako gleda da ima ili zeli ono sto ce mu ispuniti kriterujeme, da sa svojom clanovima ( devojkom, drustvom ili porodicom) bezbedno predje iz tacke A u tacku B, a uz sve to nalazi zadovoljstvo prilikom voznje dragog nam auta. Ovo sve pisem racionalno i iskustva, jer sam ja E36 320ci morao da prodam, jer u isti ne mozemo da se smestimo nas cetvoro i brdo stvari za dvoje male dece.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Meni nije bio toliko los fizicki dok nisam razmotrila uzivo gepek ;) . Za nekog ko ima psa ili nameru da prenese nesto vise od 3 kese........... :D .

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...