Stopovi i retrovizori


Recommended Posts

Imam u ponudi retrovizore i ove stopove.Pre nego ih uzmem hocu da cujem vase komentare i misljenja.Retrovizori se samo stave umeto postojecih i nece moci da rade samo se zasrafe.Stopovi su 150 evra pa prvo vasa misljenja a onda mozda kupovina,Hvala

2rm002uu4.th.jpg

convar95yq5.th.jpg

convar96vn5.th.jpg[/u

convar97jl7.th.jpg

Link to post
Share on other sites

nije lose , stopovi su kao shaow line ... mada velika mi to cifra

retrovizori su sasvim ok

ps: sledeci put ovakvu temu stavi u " stajling "

Link to post
Share on other sites

ja to uradio , posle izlakirao bezbojnim lakom i rezultat je bio extra , ispalo bolje nego sto sam mislio

Link to post
Share on other sites
ne svidjaju mi se retrovizori , kao da su sa pijace ovako sa ovim migavcem... koliko su para?

Moj covek... Vidi sa Kizom e34 tourig preko PM imaju u Bugarskoj mislim za 20 € takvi retrovizori, a za stopove kupi sprej resi sve probleme i nepucaj tolike pare bez veze. Sve te moze kostati manje od 30€.

Link to post
Share on other sites

i ja sam nesto,ranije,merkao ove shwarc stopove i migavce al sam shvatio da to nije to!!mnogo zatvoreno,izgubice na liniji!!mislim to je moje misljenje!!poslusaj momke oko zatamljivanja,ali neka budu nijanse u pitanju!opet moje misljenje!i za retrovizore se slazem s momcima!nije mu primereno!!zar nisu lepsi oni standarni(u boji karoserije)!!!tvoj auto tvoje zelje!!

Link to post
Share on other sites

Ovi retrovizori su sa ebay-a slicni su kao ti sto sam gledao.Stopovi su skroz crni i ne providi se boja kao da su farbani.Verovatno ostaju ovi crveni,ili mozda uzmem one sa belim migavcem,i bele migavce napred,opet posto sam stavio one zute (beli ostali na kapiji)

89031bl1.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Stopke ili crveno-bele, ili eventualno crveno-smoked (ne znam koju temu imas na autu...ako su ti prednji migavci smoked onda bi to dobro izgledalo), ali nikako ovo zkroz zacrnjeno. Ove retrovizore zaobilazi u sirokom luku...i imaj u vidu da za dobru repliku M retrovizora ne mozes proci sa ispod $100 + postarina ako narucujes (elektricni, grejani, tonirana stakla).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

ima takvi retrovizori da se nabave na buvljaku u markovcu kod starog hrasta na autoputu.kostaju 1200 dinara mislim da nije neki kvalitet ali pogledaj.inace buvljak se nalazi 50 metara od naplatne rampe iz pravca nisha.ima svasta pogledaj a i cene su ok za takav kvalitet

Link to post
Share on other sites

Moze li sa tim sprejem sto spominjete da se kojim slucajem isprskaju stakla u svrhu zatamnjivanja istih??

Ili mozda cak Farovi da dobiju shadow efekat ?

Link to post
Share on other sites

iskreno receno, ima mnogo lepsih stopova od ovih, ove nikad ne bih stavio na auto...

to je vise za neku seriju kao sto je bila flash ili tako neko americko sranje

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

nije tesko ofarbati stopove,uzmes sprej i polako prskas levo desno sa razdaljine oko 20cm,bolje prskati 5 puta po malo nego da se razlije boja.za malo vise para od tih crnih imas led stopove koji bolje izgledaju a i sigurniji su za saobracaj

Link to post
Share on other sites