Recommended Posts

Ko ima brz Net ili sl. nek skine video clip "Gataway in Stockholm 7"

pa da vidi sta radi M5 e39...

A na pocetku filma je M3 Supercharged sa slike :pilot:

getawayinstockholm11ll2.jpg

Ja imam sve nastavke i uglavnom se koriste Bmw-om... ne znam zasto... :)

Link to post
Share on other sites

E39.. ozbiljna masina. Nema sta. Jos M...... :pilot:

Nisam imao prilike ni da sedim u njemu. Kupio ga je drugar iz svabije, pa ako skoro dodje posetice banjicu. :)

Link to post
Share on other sites

ovaj na mojoj snimci je kupljen u njemackoj za 10 000eura na nekoj licitaciji nemam pojma

lik ga je u hercegovini registrirao i vozio neko vrijeme nedavno ga zamjenio za X5 3.0 diesel

p.s.prije toga je imao isto E39 M5 nazalost toga nisam vozio ali bio je punoooo bolji

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

pa ovaj ferrari nije ni na pola puta do crvenog polja !?

....salta ga lik na 5 soma a ima jos 3.5 ?!?!?! svasta

Link to post
Share on other sites
pa ovaj ferrari nije ni na pola puta do crvenog polja !?

....salta ga lik na 5 soma a ima jos 3.5 ?!?!?! svasta

Odakle znas gde ga je salto na koliko?

Ferarri 360 modena nije nimalo brza u odnosu na auta u njenoj kategoriji ili cjeni bolje da kazem zato mi ovaj video nije nimalo cudo....

Meni je jedan od najboljih prijatelja ovde imao 2001 porsche twin turbo i prosto smo se igrali sa modenama na auto putu...F430 je druga prica ali nije ni on preterano brz :preved:

a ustvari modena ima 400ks i 275 torka i teska je 3200 pounds....to i nisu bas neke performanse :preved:

Link to post
Share on other sites

Tako je Miljane,modena bi sa M5 e39 imala dosta problema a o V10 familiji i porseima turbo da ne govorimo.

Modena= 4.5sec ubrzanje i 298kmh najveca brzina

Link to post
Share on other sites

...pa imate valjda usi da cujete !!! miljane ti ako si se vozio znas valjda kako se cuje ta modena na 8000 ?!

...o brzini ne polemisem ali bre taj ferrari je daleeeko od crvenog polja, ko se vozio ili bio blizu kad ta modena uhvati crveno polje znace o cemu pricam !!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

U Nišu ima jedan ///M5 na PK table E39, kada sam ga video uživo oduševio sam se. I meni je nekako E39 ///M5, lepši od mlađeg brata E60. Ali ne bih se ljutio da mi poklone jedan od njih. :) :) :vampire:

Link to post
Share on other sites