Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E da, neko pomenu i klime... Mogu mirne duse da preporucim servis CIKLON, nalazi se u produzetku glavnog ulaza u hotel Jugoslavija, ka Zemunu. Vidi se plava tabla sa ulice, otprilike preko puta onih momaka sto su prodavali xenone i sijalice.

Decko koji drzi Ciklon i radi tu je momak koji je zanat naucio radeci 10 godina u Polaru kod Plavog mosta, Nemanja se zove. Otvorili su skoro jos jedan servis na Autokomandi. Svaka preporuka za momke, ja vec 2-3 godine samo kod njih idem. Prave i creva i rade sve te pratece stvari, kompletna usluga na jednom mestu. Gotivni su usput, nisu nadrkani i to.

Sto se cena tice msm da je punjenje 2500 din, a dezinfekcija WAECO aparatom isto 2500 din.

Bude havarija od guzve u sezoni kod svih klimadzija tako da razmisljajte na vreme...

Link to post
Share on other sites
On 3/22/2017 at 5:53 PM, Dekivozdovac said:

Jos jedan servis za preporuku je servis "KUNIĆ" sa Banjice!

 

Jel ti odrzavas auto kod njih? Koja vozila rade? Koliko vidim na njihovom sajtu deluje da rade sve, da nisu specijalizovani za neku odredjenu marku i tip.

Link to post
Share on other sites

Lm, posto pricate o servisima. Generalno za klasicnu mehaniku tipa mali servis, zamena delova trapa to moze svaki ozbiljniji servis ali sto se elektronike tice a koja je za bmw ozbiljnija to samo servis koji je tome ozbiljno posvecen i ima iskustva

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites

Ovlasceni u Nisu i jos par na glasu BMW servisa u Nisu su mi rekli da mi je crkao kompresor za air suspension, samo je Leon reako proveri prvo instalaciju, releje i senzore. Takodje mi je jedini upravo Leon ukazao na postojanje modula za air suspension. Iz dosadasnjeg iskustva sa njim mislim da se covek najvise razume a samo zbog toga sto je od hobija tj.ljubavi ozisao korak dalje.Tu je kljuc uspeha

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, tatkonadzeja said:

 

Jel ti odrzavas auto kod njih? Koja vozila rade? Koliko vidim na njihovom sajtu deluje da rade sve, da nisu specijalizovani za neku odredjenu marku i tip.

Nisu specijalizovani za odredjenu marku ali veruj mi da godinama odrzavam automobile kod njih i stvarno imam samo pozitivna iskustva,nisu vaćare i cene su im ok i pošteni su momci,nisam jos uvek imao kvar da nisu mogli da poprave a i kad udjes u servis i vidis da nema nista ispod 20.000 eura na dizalicama sve ti bude jasno,jedina im je mana sto je uvek guzva i ponekada se desi da ti zakazu za dan ili dva!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Servis klima,  vulkanizer, ispravljanje felni i centriranje trapa autoperionica brkic Barajevo kod doma zdravlja vrhunska usluga i rad. Na desetine vozila sam oterao i preporucio i svi su prezadovoljni...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Gde u BG odrzavate ljubimce...dajte mi neke preporuke za e36,ne skupe...skromne gde vi odrzavate za osnovno?Zvezdara,Vozdovac...

Link to post
Share on other sites

Garage M, kod Ace, radio kod Bate ili sa Batom. Borča, skretanje za Ovču, od semafora 300m, na samoj krivini u desno što ide se skreće lijevo i prva garažna vrata sa desne strane. Na vratim ima ///M znak. Zna čovjek znanje.

Link to post
Share on other sites

Oteraću svog ljubimca kod njega neki dan na pregled. Čisto da znam na čemu stojim :). Čuo sam pohvale za njega sa više strana. Ja sam terao bivše ljubimce par puta i kod Bate, nisam bio nezadovoljan (da se tako izrazim :) ). 

Moj glavni problem je što vozim matorije BMW-ove 15 i 21 god, pa kada oteraš te matorce kod majstora, uglavnom ih mrzi da se cimaju oko tih auta ... Daću Aci šansu, da vidimo kakav je on ;) 

Link to post
Share on other sites

Moj je čitavu godinu mlađi od tog tvog mlađeg i rado ga i gleda i radi. Čak je od prethdnog vlasnika i htio da ga kupi, ali mu se nije dalo... ;) Tako je na kraju i došao kod mene.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
On 17.5.2017. at 10:15 PM, castor said:

Garage M, kod Ace, radio kod Bate ili sa Batom. Borča, skretanje za Ovču, od semafora 300m, na samoj krivini u desno što ide se skreće lijevo i prva garažna vrata sa desne strane. Na vratim ima ///M znak. Zna čovjek znanje.

Može broj od Ace?

 

On 18.5.2017. at 4:35 PM, smg said:

Ja sam terao bivše ljubimce par puta i kod Bate, nisam bio nezadovoljan (da se tako izrazim :) ). 

Moj glavni problem je što vozim matorije BMW-ove 15 i 21 god, pa kada oteraš te matorce kod majstora, uglavnom ih mrzi da se cimaju oko tih auta

Moje iskustvo sa Batom isto takvo. Verovatno starije mašine zna da rastavi i sklopi nazad vezanih očiju do poslednjeg šrafa pa mu smor to da radi. Pogotvo što ima posla preko glave.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tema je bajata prilicno al aj.... Zvao sam Mocu za E39, kaze "ja ne radim te starije modele". Korektan preko telefona skroz. Tako da kapiram da ispod E60 i E90 ne radi nista.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ajd da osvezim.

Isto pitanje za Mocu? Dok sam vozio e34, kaze covek ne radim te starije, OK. Sada vozim e39 (2001.), kaze covek ne radim te starije! Da li treba voziti f10 ili e60 da bi dosao do njega?!

Sto se mene tice, dovidjenja gos'n Moco.

Link to post
Share on other sites

Pa vece pare se uzimaju na novije modele. 

4 minutes ago, 982016 said:

 

Isto pitanje za Mocu? Dok sam vozio e34, kaze covek ne radim te starije, OK. Sada vozim e39 (2001.), kaze covek ne radim te starije! Da li treba voziti f10 ili e60 da bi dosao do njega?!

Sto se mene tice, dovidjenja gos'n Moco.

  I moj stav je takav.

Link to post
Share on other sites

a propo tih majstora...mehanicki neka velika evolucija e 39 i e60 nije bila, isto vazi i za elektroniku koje ima vise na e60 pa je samim tim osetljivija.za f10 mislim da je izuzetno veliki tehnoloski skok.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Kakvo je stanje u Beogradu?
Da l imate neke nove preporuke za majstora?

Postoji li servis gde mozes doneti svoje delove za zamenu?

Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam svuda sem ovlasceni mozes svoje delove. Bilo bi bezobrazluk da ne moze! Naplati ti majstore svoje ruke ali da mi valjas losije ili iste a skulje nego sto ih ja nabavljam pa ne moze. Makar ih ja sam menjao.

Link to post
Share on other sites

:) Nije bas tako... Neki majstori bas to ne vole i nervira ih ako hoces ti svoje delove da doneses. Nego oni zaradjuju i na rukama, a i na delovima... Zato i pitam za iskustva.

Link to post
Share on other sites

Pa taj sto ne da znas da hoce da te klepi. Aj kapiram neke i poznajem koji nece da ugradjuju lose delove. Sto kazu posle opet meni dodje a doneo djubre od delova.

A ovako ja nabavljam ili original delove ili ako ne postoje najbolje koji se mogu naci i imam super cenu koju ni on ne moze da dobije.

Link to post
Share on other sites

Pitao sam danas Mocu, mada sam znao odgovor. Nece covek da radi sa donesenim delovima. Predlozio sam mu da ja donesem filtere, a njegovo Motul ulje i ruke i odbio me.

P.S. 4 godine idem kod njega..

Link to post
Share on other sites

Ma moze da prica ko sta hoce ali to je slepacki. Pa reci cigane jedan koliko su ruke I onda da ja odlucim hocu ili ne. 

A ne kao ruke jeftine a onda odere na delovima! Taj motul imam za manje para nego sto mi ga on prodaje I sta treba da kazem ok, tebi cu platiti vise za istu stvar.

Mrss bre, koji cigani. Nikad dosta uvek alavo. E onda bi mu lepo na kraju trazio fiskalni za sve I zvao inspekciju! Kad si cigan onda mozemo I tako pa da vidimo.

Link to post
Share on other sites