Recommended Posts

Pozdrav svima. Baš nemam vremena da listam temu, a treba mi preporuka za dobrog majstora, tj majstore, relativno hitno, neka dobra duša da mu nije teško da izađe na teren u subotu (uz adekvatnu naknadu) da pregleda BMWa koji me potencijalno interesuje za kupovinu.

Lokacije: Čačak, Užice, Beograd (Zemun i Voždovac), Novi Sad

Da, ne naglasih, tražim nekog đuturuma, starudiju od BMWa, E46, eeeeventualno e39 :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Čitaću ovih dana. 

Na žalost za ova kola koja sam gledao juče i danas mi nije trebao majstor da mi kaže da su drešev teški, tako da idemo dalje...

Dobio sam preporuke od nekih ljudi za par majstora, pa ću to da uporedim sa vašim iskustvima iz ove teme kad stignem. 

Hvala na odg... Pa u suštini samo hvala :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

I ok su sa cenom sto se ticu ruku. Na primer meni su za zamenu silen bloka diferencijala, hard gumu i centralni lezaj kardana trazili 7000din, moji delovi, jeftinije ako bi uzeo od njih delove. A lokalni majstor svastar kaze 100E, a 150E ako je zapeklo i ide tesko, a po njemu bi verovatno islo "tesko" pa ti vidi :D

E46 je u pitanju

Link to post
Share on other sites

 

3 hours ago, pimp said:

I ok su sa cenom sto se ticu ruku. Na primer meni su za zamenu silen bloka diferencijala, hard gumu i centralni lezaj kardana trazili 7000din, moji delovi, jeftinije ako bi uzeo od njih delove. A lokalni majstor svastar kaze 100E, a 150E ako je zapeklo i ide tesko, a po njemu bi verovatno islo "tesko" pa ti vidi :D

E46 je u pitanju

Takve sam informacije i dobio da su korektni i sa cenom i da ok rade. Ako moze nek potvrdi jos neko :)

Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi.

Trenutno sam u potrazi za e46 bmw, benzinska varijanta 318i (N42B20 ili N46B20 4-cyl), posto trenutno vozim dizela i malo mi je izgubilo smisao sa danasnjim cenama goriva koje su maltene iste kad se sve sabere.

Ono sto mene zanima je gde u Beogradu mogu detaljno da proverim automobil, u smislu dobrog pretresa istog. Sa predhnodnim kolima sam se zaleteo i kostalo je poprilicno, pa ne bi opet da se bavim restauracije. 

Ono sto sam mogao da nadjem na forumu od neovlascenih

BMW Bata Mirjevo

Garage M Borča

Od ovlašćenih

Bmw Servis 6+

Ako je neko skoro se ponovio sa novim kolima a pre toga proveravao, ili jednostavno ima majstora od poverenja znacice svakako svaka preporuka. 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Da li neko ima iskustva sa Radulovicem u Ns?

Konkretno sam hteo da uradim zamenu ulja u reduktoru na X3, a oni su mi najblizi ovlascen.

Na mail sam dobio odgovor da je cena 7 300din, a kad sam zvao na telefon da zakazem dobio cenu od 9 950din. Kontam da sam odgovor na mail dobio iz Bga, pa me zanima jel moguce da im je tolika razlika u ceni?

Link to post
Share on other sites

Bio sam danas u Radulovicu Ns, odradili su mi zamenu ulja u reduktoru i naplaceno mi je 7352din. To je cena sa popustom za vozila starija od 6god, sto mi nisu rekli na telefon, pa eto cisto da kazem kako je bilo.

Inace ostavili bas lep utisak na mene, cak su mi besplatno ocitali dijagnostiku i proverili da li je sve ok, za mene iznenadjujuce prijatni su bili. Plus sam dobio i poziv da dodjem na test novog X5 koji treba da im uskoro stigne u salon.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Da li neko ima informaciju koliko Delta ili Radulovic naplacuju pregled vozila?Recimo hocu da kupim auto u Beogradu i da pre kupovine oteram kod njih na pregled. 

Koliko oni to naplate i sta uopste ulazi kod njih u taj pregled vozila? 

 

Link to post
Share on other sites

Tako nesto oko 100e ali po meni se isplati.

Pogotovo u danjasnje vreme kada uvoznici/prevaranti pogase pola stvari preko kompa od EGR-a DPF-a pa na dalje...

Prvo ces videti kako ce jedan deo prodavaca da odustane i pre nego sto odvezes kola. Bice ono "ja ne bih" pa do onog dzukackog "ne moze i cao"

Ali tu taman u startu one najgore skines.

A posle ostatak ide....

Vredi svaki dinar!

Edited by marko13
Link to post
Share on other sites

Koliko se secam bilo je nesto ispod 50e pregled (pre nekih 3god), jedino ako u zadnje vreme nisu menjali cenovnik. Mislim da vredi svaki dinar, i kao sto ste napomenuli ko petlja sa autom taj odbije takav predlog. ja kad sam kupovao/prodavao auto uvek sam predlagao da se ide u ovlasceni servis i proveri auto, ukoliko auto koji prodajem bude dobar kupac nezavisno da li ce kupiti ili ne snosi troskove ukoliko se ispostavi da auto nije uredu ja snosim trosak pregleda.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Servis Katalinić kod Autokomande. Ljubazni i profesionalni. Za svaku preporuku!

Rade i stare modele, E30,E34...

 

Edited by Elvir
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...