Recommended Posts

Ja nisam iz Beograda,iz Valjeva sam,ali imam srecu da mi je blizu veliki servis i itpad za BMW vozila.Po meni je povoljan,dolaze iz cele srbije kod njega,pa ako neko nekad ne moze nesto da nadje dacu mu broj.Neki clanovi iz Bg i znaju za taj servis.

Meni treba neki dobar majstor koji radi u blizini Lazarevca, pa bih ti bio zahvalan ako bi mi ostavio broj...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BMW Radic, Brana.. covek jeste skup, radio je dugi niz godina za Radulovica i zapalio i otvorio svoju radnju. Posten covek koji odlicno poznaje BMW vozila, nista ga ne mrzi, makar ti otpala i lajsna sa kola ili pukla plastika na retrovizoru pomoci ce ti da je zalepis... Svaka pohvala za njega, kod njega odrzavam auto vec neko vreme.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Moram javno pohvaliti BMW BATU,kum iz HN je nedavno bio kod njega i izmijenjao pola e60!

Prezadovoljan uslugom i spominjao mi je neki e38 u dvoristu... :)

+1

Super usluga, povoljne cene, vidi se da covek zna znanje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Para i para sam potrosio pre nego sto sam otkrio Stevu iz Novog Sada (radionica na Klisi). Tip je sveotac za BMW-a. Iskrena preporuka svim ljubiteljima BMW-a koji zele da im mezimac radi kako valja.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

deda je oterao bmw-a kod alone u ugrinovackoj,da pita koje ulje ide i koliko.momci nisu znali koliko ulja ide u motor.ne bih ga terao tamo... meni treba neki majstor,najbolje bi bilo zemun,nbg da mi pogleda auto,kaze treba to i to da se menja. skoro sam uzeo i hteo bih da znam sta je najurgentnije da se menja.

Link to post
Share on other sites

BMW BATA TEAM

Vitezova Karadjordjeve Zvezde 28, Beograd, 063/218-364

Inace sve pohvale za njih a tek smo poceli saradnju :D

@ dejane30320 i ja sam iz Zemuna,i preporucujem ti da batalis ovu nasu okolinu i odvezes auto do Mirijeva(BATA).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Prolazio ja nekom ulicicom koja pici nizbrdo ka rakovici od onnih garaza gde ima vise servisa za klimu,vulkanizera.... i vidim pun servis Benkica ,malo popricam i vidim da ima posla,na prvi pogled korektan lik

Link to post
Share on other sites

Pohvale za majstor Bogdana Novi Sad.

Danas odradio redovan servis, još menjao neki dihtung, svećice.... svašta nešto, čovek pedantan (kao i uvek), ništa ne prepušta slučaju,

usluga vrhunska, a u opšte nije skup, odličnan majstor, imam utisak da je sve to mogao da odradi zatvorenih očiju, ludak...

Domaćinski me dočekao, ni jedno pitanje mu nije glupo, ima razumevanja za sve, tuđi BMW gleda ko svoj,

uzgred, šta pijete iznese vam, i objasni kako da se vratite bez da naletite na muriju usput :)

Kul lik skroz, Legenda!

Pozdrav za Bogdana.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...