Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije tajna , na probnoj voznji motor se pokazao losim i posle 1 sata maltretiranja skroz prolupao.

ali dok je isao isao je za sve pare , e a sad jovo nanovo vadjenje motora i ubacivanje drugog pa se premijera ocekuje za 10tak dana

Link to post
Share on other sites

Stvarno ste ga lepo uradili. Sta ce biti sad sa motorim, oce da padne isti ili nesto jace ili slabije?

6tak koji naleti u narednih par dana , 2,0 ili 2,5

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Mislim shta reci. Svaka cast na ulozenom trudu i novcu. To sto se pojedini gadjaju sa kubikazom, foliraju se pola od njih voze slabije masine od 2.0. Jos jednom, jedna od najlepsih, ako ne i najlepsa kockica koju sam video. Vozi se sa njom dugo i sto pre "okadi" ta krem sedista pozdrav. :( :vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites
Mislim shta reci. Svaka cast na ulozenom trudu i novcu. To sto se pojedini gadjaju sa kubikazom, foliraju se pola od njih voze slabije masine od 2.0. Jos jednom, jedna od najlepsih, ako ne i najlepsa kockica koju sam video. Vozi se sa njom dugo i sto pre "okadi" ta krem sedista pozdrav. :( :vampire: :vampire:

hvala na lepim recima druze,a sto se tice motora sad je 1.6 m40 i meni to ne smeta jer nemam nameru da idem na trke s njim.dovoljno mi je kad se ljudi okrecu za njim na ulici i kad neko ceni trud koji je ulozen.

p.s. da ne zna neko gde mogu da nabavim distancere od 20mm i brezone za felne i koliko bi to moglo da kosta.

Link to post
Share on other sites

fina totalno samo mene zanima zasto sve redom radite kockice sa 4 vrata? to ovde kod nas nece niko ni da pokusava srediti ako nije coupe ?

ali tvoja je uradjena jako dobro i unutrasnjost je fino legla

Link to post
Share on other sites
uzeo sam ih na nekom otpadu u surcinu,sedista i tapaciri 180 eur

Daj mi broj ako imas od tog lika?ili bilo sta kako da dodjem do njega

Link to post
Share on other sites
hvala na lepim recima druze,a sto se tice motora sad je 1.6 m40 i meni to ne smeta jer nemam nameru da idem na trke s njim.dovoljno mi je kad se ljudi okrecu za njim na ulici i kad neko ceni trud koji je ulozen.

p.s. da ne zna neko gde mogu da nabavim distancere od 20mm i brezone za felne i koliko bi to moglo da kosta.

Moj prvi BMW je bio E 30 coupe, 1990. godiste, sa M 40 motorom 1600kubika ( imas je na slici predstavljanje clanova). Vozio sam ga 2 godine i nije bilo srecnijeg od mene. Kada sam uzeo sadasnji i videvsi ga u kakvom je stanju i sa kakvom opremom da je bio i 1600 ili 2500, Ja bih ga iskreno kupio. :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites