BMW M3 4 door


Recommended Posts

nije lose , ali ipak je kupe ..... kupe , extra retrovizori ....

Link to post
Share on other sites

to se zove sportska limuzina

Link to post
Share on other sites

samo su trebali da mu daju malo vise snage,iako ovaj auto ima izvanredne performanse bice brzi od RS4

ali mercedes najavio(ako nije)da ce izbaciti c63 amg koji ce imati preko 500 konja i sa njim ce se ///M tesko drzati a od M5 i M6 da ne govormo,posebno na vecim brzinama.

Link to post
Share on other sites

Super je sve to i iskreno se nadam da ce BMW dati svoj odgovor na c63, ali meni licno svo to stavljanje sve jacih i jacih motora u manje modele postaje glupo! Svaka nova generacija je sve veca i veca i sve bliza klasi iznad. Uskoro ce m3 biti brzi ili jako blizu m5 ili m6, kao sto ce c63 biti blizu s63 ili cl63! Ok mi je ako to uradi neki tuner, ALPINA, BRABUS... ali fabrika, to mi se iskreno ne svidja.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

pa i da nemas,bolje je po meni ,otvoris lepo vrata ubacis sta treba zenu decu svalerku njenog decka,zeninog svalera 2 dzaka paprike 3 gajbe piva sta god, kulturica, a ne da se provlacis ... prakticnije,a i da imas samo devojku vise mesta ima za oboje pozadi kad slusate nocnu muziku na radiju :preved: u nekom zabacenom mracnom parkingu, shumarku...bolje je nego da izlazis stalno napolje da nekom povlacis sediste da udje ili izadje:) zamisli da si neki krimos pa da podizes svojim saucesnicima sediste posle svake pljacke

STOJ!pljacka vam materina ovo je picka!RUKE U VIS! lol

shala mala :preved:

Link to post
Share on other sites