Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

da bre videli se igor i ja nazalost samo na nekih 15tak minuta

nije bilo vremena za vise, znate kako je to na svadbama :lol:

sutra rasturam sat pa da vidim sta se nudi :)

@RBulatovic

jel to ovo

DSC05732.jpg

odoh da spim sad je skoro 4

lele lele :)

Link to post
Share on other sites

Rostilj oko automatskog menajca za e36 koji obuhvata sva cetri podizaca i prekidac za blokadu zadnjih stakala ( oni su poseban deo). Interesuje me cena. Pozzz

Link to post
Share on other sites
Rostilj oko automatskog menajca za e36 koji obuhvata sva cetri podizaca i prekidac za blokadu zadnjih stakala ( oni su poseban deo). Interesuje me cena. Pozzz

slikaj neznam kako to izgleda bas ali predpostavljam da je slicno kao kod mercedesa

@iga

za pocetak je 20 evra

zavisi koliko ima zainteresovanih,ako vas ima dosta icice cena jos dole inace za 2-3 seta se ne uklapam ispod ove cene nimalo mada je i ovo minimalac ja mislim ;)

Link to post
Share on other sites
slikaj neznam kako to izgleda bas ali predpostavljam da je slicno kao kod mercedesa

@iga

za pocetak je 20 evra

zavisi koliko ima zainteresovanih,ako vas ima dosta icice cena jos dole inace za 2-3 seta se ne uklapam ispod ove cene nimalo mada je i ovo minimalac ja mislim ;)

Slikam veceras i kacim, a Ti kada vidis sliku formiraj cenu.

Link to post
Share on other sites

daj te slike,menjaca moram da vidim prvo dali je izvodljivo,nema napamet nista kod mene :clapping:

cini mi se da su prstenovi na e36 svi okrugli jel tako???

PS:za koji dan kacim slike kako je ispao sat od E30 :clapping:

malo imam frku oko posla pa i ne stizem bas jer mi je ovo vise kao hobby a pored ovoga radim i mnogo druge stvari :clapping:

pozdrav svima i hvala na interesovanju

Link to post
Share on other sites

Daj nadji negde sat od e39, pitaj na nekom otpadu da se pozajmis, ja sam moj juce otvarao, mogu da ti dam precizne mere ako mozes tako da odradis dva kompleta.

Link to post
Share on other sites
Daj nadji negde sat od e39, pitaj na nekom otpadu da se pozajmis, ja sam moj juce otvarao, mogu da ti dam precizne mere ako mozes tako da odradis dva kompleta.

mogu brate i tako ali ti nemogu garantovati da ce stajati bez lepka.

mislim nije ni to neki problem tu su samo potrebne nekoliko kapi super lepka da to stoji nego ja razvijam tehnologiju montiranja bez lepka ali ako tebi to ne smeta napravicemo nije problem nikakav,mada ako dobro izmeris mogu onda i tako napraviti da se ne lepe.

ja cu veceras slikati jedan sat gde su sve 4 okrugle rupe pa cu ti reci sta tacno da mi izmeris.

pozdrav

Link to post
Share on other sites
daj te slike,menjaca moram da vidim prvo dali je izvodljivo,nema napamet nista kod mene :)

cini mi se da su prstenovi na e36 svi okrugli jel tako???

PS:za koji dan kacim slike kako je ispao sat od E30 :)

malo imam frku oko posla pa i ne stizem bas jer mi je ovo vise kao hobby a pored ovoga radim i mnogo druge stvari :)

pozdrav svima i hvala na interesovanju

Nisu svi okrugli, obrtomer i sat sto pokazuje brzinu imaju u dnu pravu liniju pa ide u krug...

Ma brate oko menjaca sto ide pa se lepi na plastiku, gde se spaja skaj i plastika, sad jbg ne znam dimenzije...

Link to post
Share on other sites

@Alex BMW

evo slike-ipak sam je nacrtao u autocad mislim da ce ti biti mnogo jasnije.

najbitnije od svega mi je ovaj manji precnik znaci donji kod cajgera i visina

ovo gore je malo zeznuto izmeriti jer se sublerom nemoze prici od stakla ali je sasvim dobvoljno da se izmeri to nekim limenim metrom tako sto ces ubaciti metar unutra i onda ces sa gornje strane pogledati koliko ima,npr ako vidis da je recimo 90.5mm taj precnik to je sasvim ok bitno je samo da ne izmeris taj precnik vise nego sto jeste jer ce onda ugao prstena biti suprotan od ugla na plastici i onda nece moci da legdne kako treba.

slobodno pitaj ako nesto nije jasno a mozes i da me nazoves uvek.

Sat.jpg

@nikolica

nema veze za dimenzije jer bi i onako morao da posaljes taj deo da bi ih ja uzeo

sto se tice cene,mislim da sam je vec naveo negde u ovoj temi :)

Link to post
Share on other sites