Recommended Posts

Bora Company

Polirane prstenove (obruce) za: Kilometar sat, Luftere, Visokotonce i razne prekidace, Komande grejanja

bmw_e34.jpg

custom_24.jpg

custom_06.jpg

Novo u ponudi:

* Paneli po zelji i meri kupca,graviranje raznoraznih oblika i brendova na svim ravnim povrsinama i materijalima,izrada ulaznih pragova od brusenog prohroma sa brendom po vasoj zelji i meri...

Mercedes%20190.jpg

Popust clanovima kluba.

Kontakt na YuPower pm ili na 063/8064125 - Bora

Link to post
Share on other sites
  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E pa ovako

Kao sto sam u predstavljanju napisao,svoj hobi sam pretvorio u posao i vise od 2 godine se bavim izradom prstenova,panela,pragova za vrata i raznih stvarcica za kola.

Vidim da mnogo ljudi zele ovakve detalje ali su nam oni nazalost nedostizni ili preskupi na ebay-u.

ovde se ne radi o seriskoj proizvodnji vec se svaki prsten posebno izradjuje,dimenzionira i pravi po zelji kupca.

jeste da se takva usluga napalcuje astronomskim ciframa u inostranstvu ali sam ja nekako uspeo da to sve uvedem u neki normalan rang kako bi svako mogao da kupi ono sto zeli.

pokazacu vam par svojih radova medju kojima su i pragovi za mercedes-e koje sam nedavno radio za momke iz mercedes klub srbija,a i jedan sat koji sam radio clanu koji je ovde poznat pod nickom Vlada 320,jos jednom da se zahvalim momku sto mi je poslao sat jer nisam imao mere za E46 :)

Pragovi%20_AMG_1.jpg

Pragovi_AMG.jpg

DSC05809.jpg

DSC05810.jpg

DSC05811.jpg

19032009096.jpg

19032009097.jpg

Golf%204.jpg

custom_03.jpg

Smart.jpg

eto to su par mojih radova a na www.boracompany.com ima jos vise

ono sto sigurno svi zelite da znate jeste cena

prvo bi napomenuo da gledam uvek koliko mogu da izadjem ljudima u susret sa cenom i na primer ako neko uzima vise stvari obavezno dobija neki popust ili nesto gratis.

groupbuy je nesto sto se kod mene najvise isplati jer je za mene lakse izraditi vise istih stvari odjednom nego jednu stvar vise puta :)

cene se krecu od 20-25 evra za 4 prstena za sat

10-15 evra su tri prstena za komande za grejanje (ovo je obicno za starije modele ili za one koji nemaju klimu)

ako naprimer neko uzme prstenove za grejanje i sat taj dobija automatski popust od 5 evra

naglasio bi da cena iskljucivo zavisi od oblika prstena-npr okrugli su jeftiniji od onih koji imaju dole ravan deo ili neki drugaciji oblik jer se takvi prstenovi nemogu raditi na konvencionalnim masinama i za njih je potrebno malo vise vremena i rada.

prstenovi se svi izradjuju od industriskog aluminijumskog metala i rade se iz punog materijala i posle masinske obrade se smirglanjem i poliranjem dovode do savrsenog izgleda i sjaja bez mana B)

u koliko bude veliko interesovanje napravicemo jos veci popust za groupbuy a za one koji zele jos informacija neka zovu u bilo koje doba dana na gore dati broj i rado cu odgovoriti na sva pitanja

puno pozdrava svima koji su imali strpljenja da procitaju sve :D

Bora

Link to post
Share on other sites

koliko vas ima???

kick-a cekam 36 godine vec da mi posalje sat :) :)

nemam mere za kockicu jos uvek ali polako bice

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Sta je sa kockicom?

nista

nemogu da radim napamet,nemam plastiku da pokupim mere,mora neko da se zrtvuje :D

za e39 imam mere sigurno a za e36 moram da proverim

Link to post
Share on other sites
nista

nemogu da radim napamet,nemam plastiku da pokupim mere,mora neko da se zrtvuje :D

za e39 imam mere sigurno a za e36 moram da proverim

I koliko su prstenovi za e39?

Daj mi cenu za 1 i za 2 seta.

Link to post
Share on other sites

ma to nije skupo ali moram da napomenem da samo mogu da isecem od lima ravno bez zaoblenja kao sto su gore ovi paneli na slikama a to se posle sija ovako :D

Paneli.jpg

a da

najbolje bi bilo da posaljes original plastiku gde ide panel jer nema nista od sablona,moram ja tu da uzmem mere,radi se o desetama :(

cena 10-15 evra

cena za E39 je 20 evra a 35evra za dva seta

a sat od kockice ima kick :(

Link to post
Share on other sites

ne brate ja idem sledece nedelje u leskovac na svadbu pa cu da ga nadjem i da ga nateram da je proguta pa sam sebe da spakuje i da se posalje brzom postom :lol: :lol: :D :( :(

Link to post
Share on other sites