porudzbine direktno sa sajta


Recommended Posts

normalno se registrujes i kad narucis uplatis preko banke ili ko ima opciju da placa paypal preko interneta i to je to ,isporuka je brza i proizvodi stvarno kvalitetni...

ako ima nekih problema moze svako da se obrati gadafiju sa foruma..

ima i opcija na engleskom

http://www.carparts-online.de/shop/Teile-f...49801807a28fed1[/url]

:) :) :) :( :blink: :preved: :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites
normalno se registrujes i kad narucis uplatis preko banke ili ko ima opciju da placa paypal preko interneta i to je to ,isporuka je brza i proizvodi stvarno kvalitetni...

A sta je sa carinom i ostalim zezalicama to niko ne pominje, pa bolje platiit nekome 20-30e da mi donese nesto nego da dam za carinu koliko oni misle da mogu da me oderu....

Link to post
Share on other sites

ako ti znas ok ali neko nema ko da mu donese ili kupi to sto zeli od preko tako da je sajt vise nego koristan nekome ali tebi ocgledno nije tako da mozemo o tome do sutra ja ovako ti onako ali nema potrebe za tim! sajt je tu i nikome nemoze da skodi!!!

Link to post
Share on other sites

npr ovaj proizvod se isplati uzeti i na tu cenu platis jos 40 evra max

http://www.carparts-online.de/shop/Univers...hren::3229.html

ne moze da te deru na carini zato sto to prolazi kroz vise ruku i zna se cena ,drugo je kad ti licno carinis a i ne uvozis auto pa ono odokativno da te rebnu...

Link to post
Share on other sites

Ako se roba placa van Evropske unije (Srbija) od konacne cene se odbija 19% a dodaju se troskovi transporta. Kad roba dodje na nasu carinu kao osnovica se uzima vrednost robe (bez 19%) plus troskovi transporta. Tada se obracunava carina i PDV...

Link to post
Share on other sites

da bas tako ,a vrednost robe je vec izracunata i nalazi se na racunu koja putuje sa paketom tako da nesme da se dere na carini kao nekada.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

ja sam tako porucio prosle godine i prvi put sve ok nesto malo bilo da se plati,ali drugi put kad su videli da to moze biti u svrhu prodaje oderali me ko zeca.sad imam druge seme pa ako nekom treba nesto nek vidi na mom sajtu.Poz

Link to post
Share on other sites
ja sam tako porucio prosle godine i prvi put sve ok nesto malo bilo da se plati,ali drugi put kad su videli da to moze biti u svrhu prodaje oderali me ko zeca.sad imam druge seme pa ako nekom treba nesto nek vidi na mom sajtu.Poz

hah...znam sa sajt, uzimao sam neke sitnice od tebe :D

Link to post
Share on other sites

http://cgi.ebay.de/7er-BMW-E38-Facelift-Ru...1742.m153.l1262

evo recimo ovaj artikl, ako pogledate dole pri dnu, videcete koliko kostaju postarine za razne zemlje, posto bi trebalo da mi spadamo u kategoriju 3 (mada nas ni tamo ne vidim) tu pise postarina 55 eura za ove stopove,

sto znaci da vec u startu se placa velika postarina, a potom na carini carina na cenu proizvoda zajedno sa postarinom,znaci ne samo koliko kosta odredjeni artikl vec se celokupna suma carini. To su znaci sitnice, a koliko bi onda bila carina za branik ako bi hteo da naruci??

Link to post
Share on other sites