Recommended Posts

e ovako, ovih dana sam nasao malo vremena da se igram sa ovime, i evo kako je ispalo. . .

p1010057.jpg

p1010058q.jpg

p1010059c.jpg

p1010062.jpg

p1010072.jpg

p1010075.jpg

i evo kako izgleda u starom faru...

p1010078h.jpg

planiram za ovaj vikend da uh ubacujem u farove, pa kacim josh slika :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Extra, jos samo kada bi nam rekao gde si nasao sipkice? :) Ja sam se raspitivao po Valjevu i svi rade brizganu plastiku, niko nema mogucnost da napravi tj. izlije ovakve sipkice.

Link to post
Share on other sites

Ja sam skoro nasao, skinuo sam drugaru sa venecijanera :) Postoji jedna varijanta koja jos nije probana u praksi a to je da uzmes suplju sipku, a takve se nalaze lako, jednu od njih u tegli rastopis u acetonu i tim nalijes sipke. Kada aceton ispari trebalo bi da dobijes ono sto ti treba, ali kazem, ne znam da je ovo neko probao. Ja sam hteo al sam nasao sipke.

Link to post
Share on other sites

preko sestrinog decka neka kombinacija, ako je neko zainteresovan mogu da pitam koliko bi koshtalo, ja sam dobio shipkice na poklon od njega :dance3:

a mozemo on i ja da pravimo, za one lenje :)

Link to post
Share on other sites

hahah kao da skidas glavu :) to je bre 10min posla skinuti i otvoriti oba fara :)

@jendvatri sto krijes tablice ti :P

Ovo je vec sumrak mora da se vide lepo, mene zanima da li se vide na dnevnoj svetlosti :)

Link to post
Share on other sites

e ovako, shipkice se kupuju samo na metar, znaci ili metar ili dva.

postoji Ø 6, koji sam ja dobio, ima sada na lageru i koshta metar oko 1.800 din.

cenu za Ø 8 ne znam, poshto je trenutno nemaju na lageru, bice u aprilu.

ne znam sto su tako skupe, uvoze se, i lako se savijaju. . .

Link to post
Share on other sites