Recommended Posts

Ovo je vec sumrak mora da se vide lepo, mene zanima da li se vide na dnevnoj svetlosti :)

mene zanima kako se tvoji (kupljeni) vide na dnevnoj svetlosti. . .pa ako ti nije teshko. . .

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ti ti kazem...

a ti motorsport, jbg, ne radim izvoz za cg :):P:P

brate nista se ti ne brini za to :) poslat ce meni to neko od drugara :P samo ti reci cijenu

Link to post
Share on other sites
mene zanima kako se tvoji (kupljeni) vide na dnevnoj svetlosti. . .pa ako ti nije teshko. . .

Moji su fabricki sa obicnim zutim sijalicama i preko dana su se videli super,a sada se ne vide otkad su diode u njima,vide se ali jedva ko ne gleda samo u njih i ne izvali da su upaljeni, zato sam te i pitao....

Link to post
Share on other sites

ljudi sachekajte 15ak dana :)

mojne to da radite pa da se kasnije kajete

sva ta govna pre svega treba napraviti

treba nabaviti shipkice, treba qpiti diode, treba zarezivati te shipkice (to je ubistvo) treba spakovati diode, treba lepiti foliju ravnomerno, treba vuchi kablove napolje iz fara i to dihtovati, treba otvarati farove (u mom sluchaju bash ubistvo i dihtovati ih ponovo) treba sechi zice da bi ih spojili na instalaciju, treba napraviti foru da se zajebe bord jer che prijavljivati greshq...

i na kraju... upalish govna i ne svetle po danu

svetle, ali prvih 2 cm od dioda

a nochu kao svetle jako kod dioda a kako se svetlost spushta do dole pochinje da bledi

upalish xenon i pregazi prsten skroz

jednom rechju djubrrrad

ali ima reshenja :P

porion2msized.jpg

E36.jpg

E46ABAngeleyes.jpg

sve je dzek na dzek, nema prijavljivanja greshke, nema zajebancije oko kachenja, nema seche kablova, nishta ne izlazi napolje, sija ko blesavo...

ovoliko to koshta na mrezi (u principu kreche se od 45e pa na gore) to je bez poshtarine koju sam ja inache platio 30e za to

http://www.chromiumtech.co.uk/product.asp?...10&c=311759

ko hoche moze ih od mene uzeti za 50e :)

postoji josh jedna dobra stvar koja ima otprilike slichan uchinak a to je cev sa punim qrcem le dioda

images.jpg

2-1.jpg

meni se lichno vishe svidja ova prva varijanta

http://images.google.com/imgres?imgurl=htt...sa%3DN%26um%3D1

http://forums.bimmerforums.com/forum/showt...d.php?t=1158333

mislim da je 50e cifra vishe nego ok za ovako neshto

ne vredi se chak zajebavati sa time za te pare a neeeema shanse da ima ovakav uchinak

poruchio sam ih sve u beloj boji pa ko voli neka izvoli

kome je mnogo neka se jebe :)

e30, e32, e34, e36, e46 (obichan, restyling, coupe) e38, e39

aj pa tako! :)

Link to post
Share on other sites
sva ta govna pre svega treba napraviti

treba nabaviti shipkice, treba qpiti diode, treba zarezivati te shipkice (to je ubistvo) treba spakovati diode, treba lepiti foliju ravnomerno, treba vuchi kablove napolje iz fara i to dihtovati, treba otvarati farove (u mom sluchaju bash ubistvo i dihtovati ih ponovo) treba sechi zice da bi ih spojili na instalaciju, treba napraviti foru da se zajebe bord jer che prijavljivati greshq...

i na kraju... upalish govna i ne svetle po danu

svetle, ali prvih 2 cm od dioda

a nochu kao svetle jako kod dioda a kako se svetlost spushta do dole pochinje da bledi

upalish xenon i pregazi prsten skroz

jednom rechju djubrrrad

babicu, to sto si ti polomio far kada si otvarao, to je tvoj problem. . . ako ja imam shipkice, to je problem reshen. diode hvala bogu ima da se nadju na svakom cosku.

e ovako, kablove nisam vukao napolje iz fara, povezao na + i - fabricke pozicije, i sve radi savrsheno, pali se na fabricki prekidac od pozicije. nikakav bord nisam sjebo niti ce se vremenom sjebati.

na kraju, govna, svetle po danu, a ti sto si stavljao diode od 12 dinara, bolje da si kupio selotejp i obmotao oko fara, unutra, da ti glume angel eyes. meni ne svetli prva 2cm, zavisi do koje si dubine isao sa resicama...klasicno prelamanje svetlosti. meni ne bledi na dole, ceo prsten svetli jednako, sto se i vidi na slikama.

za male pare mogu da se kupe led-ovi od 12 candela, a ako oces da ti se xenon ne vidi od angel eyesa, postoje i diode od 200 candela (5.5mm)

Link to post
Share on other sites
50e prstenovi, 30e, poshtarina i 25e carina

koliko znam, ovo si napisao bash za ovaj angel eyes, na nekoj drugoj temi...tako da ovo je varijanta od 105 eur, a ako sam pravish izadju te 40 eur (sa ovim shipkicama, i jakim ledovima)

Link to post
Share on other sites

Lako za cenu kada se bude imalo,to se regulishe ochas posla!Nego mene neshto drugo muchi,kako da ih provuchem unutar fara a da ne otvaram far??Svejedno se mora otvarati i mozh' se desiti da i tada pukne...*ebes poso onda...

Link to post
Share on other sites
koliko znam, ovo si napisao bash za ovaj angel eyes, na nekoj drugoj temi...tako da ovo je varijanta od 105 eur, a ako sam pravish izadju te 40 eur (sa ovim shipkicama, i jakim ledovima)

To je jedan set, a covek je sada uzeo ko zna koliko setova i procitao si cenu koju je napisao :D

Hoce li slika tih jakih dioda preko dana ??

Link to post
Share on other sites
koliko znam, ovo si napisao bash za ovaj angel eyes, na nekoj drugoj temi...tako da ovo je varijanta od 105 eur, a ako sam pravish izadju te 40 eur (sa ovim shipkicama, i jakim ledovima)

jeste to sam napisao. tako i jeste

toliko smo ih mi platili.

ali likovi koji to prodaju po e bayu kupuju to iz kine i preprodaju

i cifra od 105e je za tako neshto ok a cifra od 50e je i vishe nego ok

SSL21533.jpg

SSL21534.jpg

znachi qpovina na lopate = jeftinocha :D

ne kazem ja da to tvoje ne valja uopshte, poenta priche je da che ljude sve to koshtati eto nekih 40e u home made varijanti, zivaca i vremena i o5 nije ni priblizno kvalitetu ovog proizvoda.

hteo sam samo da kazem da nije vredno zajebavati se toliko sa tim ako postoji neshto mnogo bolje za neshto vishe para

izvini matori shto sam postavio ovo u tvojoj temi

eto ja chu ti bukvalno pokloniti 1 set chim stigne pa uporedi :D

Link to post
Share on other sites
pozdrav

nasao sam providne sipkice ali ne kod nas, pa ako nekome zatreba... 500 dinara je metar

kul, jel` dobijem i neki popust na 150 metara? ima da zajebem i ove kineze, napravim serijsku proizvodnju u garazi :)

Link to post
Share on other sites

Hajde Babo nabavljaj. Novi auto mi place za Angel eyes...

P.S. Xenoni su extra legli...

Link to post
Share on other sites