Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Evo slika trenutnog stanja , kompletno rasturen i krenula restauracija. Trenutno limar radi na njemu , enterijer (sedista i tapacirunzi ) sredjeni . polako se nabavljaju stvari za zamenu od mehanike i motorne grupe ,pa polako do proleca ce biti gotov.

28012010176.jpg

28012010177.jpg

28012010179.jpg

28012010182.jpg

A evo malo slika i sedista:

20012010172.jpg

20012010168.jpg

20012010170.jpg

20012010173.jpg

toliko za sada ....... :huh:

Link to post
Share on other sites

Samo napred, kada zavrsis koju fazu, kaci slike da budemo u toku. Boja pretpostavljam da ostaje ista?

Link to post
Share on other sites

Two-door (ECE, LHD): 2,542* produced from 03/88 through 11/90 (*includes one pre-production example produced 11/87)

Znaci 2543 auta ikad napravljeno, pravi raritet, a ti si imao srecu da ga nadjes.

zasto ti ovo pisem,

nemoj mu menjati boju, jer jedino u originalnom stanju moze biti pravi oldtimer jednog dana. Imas u globalu sve delove, samo ga lepo slozi na original i uzivaj u njemu.

Poz i Srecno

Link to post
Share on other sites

Ovaj model je i u fabrici izlazio u beloj boji , tako da ga necu mnogo oskrnaviti , ali obzirom da mu i rubove sirim , onda prica o oldtajmeru u fabrickom stanju pada u vodu...jbg ... sta cu kad volim siroke tockove :huh:

Link to post
Share on other sites

auto je i sad extra,mogu samo da zamislim kakav ce da bude posle.moj stric je imao isti,prodao ga je za neke bedne pare i sad vozi 525 e39 ali kuka za ovim.

a sedista iz 320is stoje kod mene u dnevnom boravku,udobnija su od bilo koje fotelje

Link to post
Share on other sites

Ooooo..., znaci ima jos ludaka!! :P

Ako je cilj da lici na onog belog sa slike, onda samo napred!!! ;)

Link to post
Share on other sites
Moram malo da ih ispravim da bih mogao da vozim bez kacenja pozadi felne od 9 J , trebalo bi to ovako da izgleda

05.jpg

Uvek prvo probaj tuđ točak, ili izračunaj kakvu gumu trebaš da staviš na najširi točak koji imaš i probaj. Ovo na slici ne kači ako je jako tvrd auto i ako ne vozi pozdi nikoga. Ne bi mogao da poverujem da u drugim slučajevima ne bi kačilo.

Link to post
Share on other sites

@ TOKYO Pa rekao sam ti da ga rasturam i restauriram a to dal sam lud ili ne vreme ce pokazati....ma niko narmalan u ovoj krizi to ne radi znaci sigurno sam lud.....hahahah.

@ ///Misic : Imam vec spremne siroke felne sa dosta visokom gumom ( 225-45/16 ) pa prema njima i pravim rubove , a i amortizeri i opruge ukoro stizu tako da ce sve da se proba...nego jel pala cena onom Mtehnik II volanu? ;) ...ili je mozda skocila?

Link to post
Share on other sites

Imam samo jednu sugestiju...

Nemoj vracati one RH felne..., nisu one za ovaj auto!!! ;)

Srce felne je isuvise golfovsko!

Link to post
Share on other sites