328IA E36 Sport Touring


Recommended Posts

Kao sto tema kaze, danas je otisao moj Black devill,a stigao je 328IA sport touring. Posto sam tek stigao sa puta i umoran sam sutra idu slike. Auto je u totalnom fulu. Pozzz

Link to post
Share on other sites
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svaka cast .da te sluzi koliko i ti njega :D

Hvala svima na lepim zeljama, a ova Gadafijeva, kakav si Ti prema njemu, takav je On prema tebi je prava stvar. Sutra ide servis, xenoni, (najverovatnije i navigacija), plastificiranje felni i neke sitnice, pa slike u fulu...

Link to post
Share on other sites

ja sam video masinu,vozio se ,sve pohvale,kao nov je

videcete i sami

@leon

nemoj da ga vozis preko dzombi i redovno mu menjaj ulje,

razumes - auto je moj

Link to post
Share on other sites

cestitke povodom prinove,ajde bre daj te slike vec jednom ,

Link to post
Share on other sites

Slike cu da stavim, kada sredim felne koje se sutra farbaju, auto je na sevrisu, tako da ce sve biti gotovo u ponedeljak... Molim za strpljenje.

Link to post
Share on other sites

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, pa mogo si bar jednom slicicom da nas udostojis. Ceo mesec se ceka tvoja prodaja starog i kupovina novog a ti ovako. Ma ima da castis dvaput, i za moj red.

Link to post
Share on other sites

Sutra se montiraju felne i gume ( farbar je malo oduzio, ruzno da ga slikam sa zimskim 15-icama). Juce su ugradjeni xenoni, a danas je odradjen kompletan servis ( ulje u menjacu, motoru, servu i kocnicama i filteri ulja, goriva, vazduha i kabine). Kaisevi kanalni naruceni sa stpanerima pa to ide za koji dan. Kada ste do sada cekali, molim vas strpite se jos do sutra... Tako je to sa majstorima

Link to post
Share on other sites
koje ulje si sipao, poshto bi i ja trebao da menjam u mom bmw-u

U motor Mobil 10w 40 (za umerunu klimu), u menjac i servo Mobil ATF 220 Rexton 2 i kocnice UKG.

Link to post
Share on other sites