328IA E36 Sport Touring


Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Veruj mi od sada cu svima preporucivati 4300K, belja je svetlost, vidi se i kada se stane ispred auta. Ne sija onako plavicasto kao 6000 i 8000, ali se vidi da je xenon. U skoro svim autima se kao fabricki ugradjuje 4300 i 5000 K.

ja sam montirao philips-sistem od 6 ooo , i ni traga od plavog svetla...mada , moguce je poz !

Link to post
Share on other sites

Prijatelju, mislim da bi ti ovo pasovalo za tvog, taman da ga uklopis sa tablom volanom i eksterijerom

http://cgi.ebay.at/BMW-E36-M3-Motor-ca-90-000km-Getriebe-/130499849294?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item1e6265ac4e

Gde ne bi. Ali je to skupa investicija. Razmisljao sam o tome, ali za sada ne.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Danas je uradjena dijagnostika. Sve je perfektno, bez dijagnostickih gresaka. I am so happy...

Ivan.jpg

Link to post
Share on other sites

Moram malo da te kritikujem!!

Mislim sta nas briga za dijagnostiku, zamenu ulja, filtera, plocica, reglazu trapa i sl. zamisli kad bi sad svako svoju temu dopunjavao sa tim stvarima..., forum bi licio na servisnu klnjizicu.., te stvari su korisne za prodaju, to razumem, da nekom pokazes sta je sve radjeno..., ali iskreno, meni je to bez veze!!

No hard feelings.. :P

Link to post
Share on other sites

Good job...znaci bio si kod Vlajceta :dance3:

@TOKYO

Ne vidim nista lose u tome da se teme predstavljanja automobila update-uju sa radovima na izgledu i sa radovima koji se ticu ostalih sredjivanja....tako ce teme ostati zive a i imace o cemu da se prica. Mislim da je glupo samo pokaciti slike i to je to,u tom slucaju bi mogao da stavis lock na temu posle 3 dana.... :unsure:

Link to post
Share on other sites

@TOKYO

Pa zar ne bi bio srecan kada stavis auto star 11 godina na dijagnostiku, koji je kod tebe vec 2 godine, u koga si ulozio dosta ljubavi, vremena i novca, a posle toga ga stavis na dijagnostiku i vidis da je motor perfektan, da su svi sigurnosni sistemi OK, tj, da nema gresaka.

P.S. Ne ljutim se.

Link to post
Share on other sites

Meni je jako interesantno da pored slika vidim i sta je radjeno,u svakom smislu, na vozilu.

Tako bi smo imali uvid u ponasanje vozila tokom explatacije.

Naravno ne mora to sve interesovati ali bi bilo zgodno da postoji i mesto za to.

Pa ko voli nek izvoli!

Link to post
Share on other sites

@leon

Ma daj.., auto ti izgleda kao pushka, sta moze da ne valja na njemu! :D

Link to post
Share on other sites

@leon

Ma daj.., auto ti izgleda kao pushka, sta moze da ne valja na njemu! :D

Pre par mecesi, pocela ja da me zeza instrument tabla (brojevi od predjene kilometraze su se poceli da vide na pola), uzmem ja sa otpada drugu tablu sa priblizno predjenom kilometrazom i stavim nju), ali nisam obracao paznju da se sijalica od air bag-a, nije uopste palila, tj ceo sistem nije radio. Kada smo ga stavili na dijagnostiku pokazivao je da nema sijalicu u tabli, da mu je prazna baterija za napajanje SRS sistema, da mi zatezac pojasa na vozacevoj strani ne radi. Onda sam probao sa nekoliko tabli da resim problem, ali nisam uspeo. Skidali smo i sijalicu i proveravali dali radi i nista. Kada sam vratio staru tablu, sve je opet na svome mestu, zato sam i radio dijagnostiku. Sada ceo sistem radi bez problema.

Link to post
Share on other sites

sta ce tebi airbag,on se ne pali na brzinama koje ti postizes :)

"O pa to ste Vi gospodine gospodine Rajkovicu..."... Nema te bre nigde. Sta se sa tobom desava???

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Auto je prodat coveku sa foruma, pa ako zeli da ovde nastavi pisanje o istom, samo napred, a ako ne zakljucacemo temu.

P.S. Porodica mi se rasplakala kada je auto otisao kod novog vlasnika, ali za koji dan stize novija masina...

Link to post
Share on other sites