328IA E36 Sport Touring


Recommended Posts

lutka prava :lol: jesu li ovi senzori fabricki? sta je sa folijom na zadnjem malom staklu?

brate extra primjerak si potrefio, cuvaj ga kao oci u glavi... i jos jednom zdravo ga vozio :diablo: uzivaj

Link to post
Share on other sites
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ti garantujem da ni jedan BMW kod nas, nema

kompletnu full opremu koju moze fabricki imati
, za pochetak tvoj nema elektrichno podesiva sedishta :diablo:

inache, extra je auto, stvarno ima brdo opreme, fabrika je, ochuvan je, sa srecom, i u zdravlju ga vozio :lol:

Link to post
Share on other sites

ja tu ne bi nista dirao .bjutiful ,sve cestitke :diablo:

mozda bi neki manji zahvat kao neki lip za taj branik i to bi bilo to i diguzor na zadni branik

2eb0_1.jpg

Link to post
Share on other sites

TRANSPORTER

- m branik

-led pozicije

-crni bubrezi

-crni okviri tablica

-ja bi ga spustio 3cm i to bi onda izgledalo fantasticno

Sve to ide bez spustanja,

P.S. za "Mix za more" se javi... :diablo:

MOTORSPORT

-Senzori su fabricki , stakla su zatamljena, ali bez zadnjih malih pozadi, sto cu za koji dan odraditi

DJOMLA

- Nije nikakav problem, po meni sada ima dosta vise prednosti u odnosu na manuelni,

LEMI M5

- felne nisu replika, sa unutrasnje strane imaju utisnut BMW logo sa nekim brojevima

Link to post
Share on other sites

Evo i mali update...

11042009310.jpg

Prosecna potrosnja, pri voznji po mome ukusu, na nekih 20 km magistralnog puta od Kosjerica prema Valjevu... Merak je merak...

15042009311.jpg

Zanimljiva cifra na kilometar satu...

18042009326.jpg

19042009332.jpg

Malo DYS, da sve bude u narandzastom tonu...

Pored toga stavljenje su LED pozicije, karbon znakovi na haubu i gepek i cekaju se hrom cajgeri za tablu... Slike kada se namontiraju i okace NI table.

Link to post
Share on other sites

Draganezi

Od Kosjerica, pa do na vrh Kaone...

BMW E36

Takav je i ne mrda, mislim da nije nizak. gledao sam neke2.8 na youtube i isto im tu stoji.

Link to post
Share on other sites