328IA E36 Sport Touring


Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tebe covek stvarno nista ne mrzi. Svaka cast za tablu! A gde zaglavi u ovaj sneg? Na Kadinjaci?

Za sve sto mi se svidja imam vremena i zivaca, tako da me nista ne mrzi ( jos ako je za auto, to je posebna prica). Ovo nije Kadinjaca, vec kod mene na ribnjaku pastrmke, okolina Kosjerica . Ali sve u svemu bio si blizu, omasio si za 50 km.

Link to post
Share on other sites

Extra ide, nema problema. Presao sam ovih dana dosta oko 2000 km za 7 dana, a dosta od toga je bilo po snegu i ledu.

Link to post
Share on other sites

U farovima su 4300 K, a u maglenkama je bila "rasprodaja". Nov zakon stupio na snagu, moraju se pratiti trendovi.

Link to post
Share on other sites

Brate imas masu kola sa dobrim farovima (dobro svetle bez xenona), i razlika se ne provaljuje se odmah a ja iskreno nisam gledao uporedo npr e36 sa 4300k i osram cool blue sijalicama. No ovo nije tema za to, samo bih voleo jos Leonov komentar da cujem kako je zadovoljan sa istim :P

Link to post
Share on other sites

Veruj mi od sada cu svima preporucivati 4300K, belja je svetlost, vidi se i kada se stane ispred auta. Ne sija onako plavicasto kao 6000 i 8000, ali se vidi da je xenon. U skoro svim autima se kao fabricki ugradjuje 4300 i 5000 K.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Da jesu, a danas sam uradio jos neke stvarii, pa idu slike malo kasnije. Hvala na lepim recima.

Link to post
Share on other sites

Evo malo novih slicica od danas, malo se sredjivao enterijer sa carbon folijom...

P2040002.JPG P2040005.JPG P2040013.JPG

P2040016.JPG Slika0085.jpg Slika0086.jpg

Planiram jos da odradim rucke na vratima i navlake na tapacirima za air bag.

P.S. A razmisljam i o instrument tabli ...

Link to post
Share on other sites