328IA E36 Sport Touring


Recommended Posts

e stvarno ti je enterijer napucan do jaja.

samo da nije karavan najlepsi e 36!!!! full fullova

Pitacu te kad se ozenis. Deca, pa zena i jos kada pocne da se pakuje za put tada seli ceo stan i jedini izlaz je karavan ( sa prikolicom :) ).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jednog momenta auto je imao sve sto mu treba, od tog momenta 70% stavljenih stvari nije u koaliciji sa predjasnjim doradama.

Pojasni mi nisam te razumeo, na sta konkretno mislis. Iskreno bez ljutnje.

Link to post
Share on other sites
Uvek je sređivanje auta lični pečat, tako da sigurno u potpunosti odgovara vlasniku.

Ukusi su različiti... Hvala bogu da je tako...

100% tacno. Nekom se svidja jedno, a nekome drugo.

Link to post
Share on other sites
I ti druze cisto da znam.

preterao si sa nekim detaljima, npr oni "shtopovi" na gepeku, itd itd, generalno auto je odlichan, samo za moj ukus ima previshe nefabrichkih dodataka, al ako se tebi svidja, samo cepaj :)

Link to post
Share on other sites
Pojasni mi nisam te razumeo, na sta konkretno mislis. Iskreno bez ljutnje.

Ne vidim razlog zbog cega bi se, i ko ljutio.

M paket za njega, kompletan, je kraj price. Sve drugo je vw, opel i slican tuning. Konkretno nadogradnja stop lampi spolja, i preterivanje u unutrasnjosti: patosnice, nosaci mobilnih telefona, nadogradnja navigacije ( ili nekog displeja ako nije navi ) na tom mestu, ta carbon folija je naj uspeliji pokusaj imitacije carbona, odusevio sam se kad sam je uzivo video, probao bi da je izlakiram posle, kad bi uspelo vrhunski bi bilo, e sad negde joj jeste mesto negde ne.

Moj savet sto se unutrasnjosti tice : Ne znam da li ima auto, crno nebo, niklovane kvake na vratima ( ne obruci kvaka, china varijanta), niklovani pipci otklucavanja, m pragovi, orginalne patosnice.

Spolja: skinuo bih pod hitno dodatke lampi, i felne bih menjao, ali one su ( pod uslovom da nisu neke kopije ) stvar ukusa i o tome ima potrebe najmanje raspravljati.

Link to post
Share on other sites

Prvo nisam se ljutio, vec sam te ozbiljno pitao. Patosnice imam original, ali letnje, drzac za mobilni je stavljen jer mi tu najlakse da ga drzim, navigacija je na drzacu ( tu ili na sofersajbni) i gde bi je ti stavio? Stopovi se meni licno svidjaju i ko god je video uzivo isto je zakljucio. ///M pragove trazim da kupim. Felne su trenutno na stredjivanju bice poliran rub, a srce crno. Dok ne nadjem neke motorsport.

Link to post
Share on other sites

Izneo sam svoje misljenje. Pitao si, odgovorio sam ti. Tvoj je auto, sto se mene tice stavi i fax iznad suvozacevog airbag - a, ima jos mesta. Ako misls da sam ti u prethodnim postovima sugerisao na neke stvari iz ciste pakosti, ljubomore ili neceg treceg tebi poznatog, onda je suvisno o bilo cemu raspravljati.

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

sve u svemu lep auto ali druze malo si ga preterao sa tim stopkama koje nemaju nikakvu funkciju a po meni i estetski jako jako lose stoje .

sto rece samo m-paket moze i m-tech sedista i milina.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nemam srca da ih skinem i ako ima malo susnezice, a Kick je slikao sinoc (dok je bila probna voznja). Nisam hteo da ih postavljam dok ne operem auto.

Link to post
Share on other sites