328IA E36 Sport Touring


Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mnogo lepse ti stoje ove felne nego one 18ke.

sta ti je sa tablicom prednjom?

jel je on pre bio spusten? nekako je previse odignut napred...

sve u svemu odlicno.

Link to post
Share on other sites

Preko prednje tablica sam presao kada sam montirao ramove, nisam je video i zgazio sam je ( cekam nove pa da zamenim), nije nista podizan, vec su stare felne bile masivnije, imalu su veci ET.

Link to post
Share on other sites

Nemam pojma, takve sam imao na coupe-u ( na koje mislis). Sa ovakvim sam ga kupio. Auto je 1998. proizveden u novembru, a prva registracija 12.01.1999. g

Link to post
Share on other sites

mislim na zmigavce na krilima .ovi do 95 su siri i idu na dve rupice u krilima a od noviji su uzi i nemaju rupice te za kacenje

Link to post
Share on other sites

Znam, ali ne znam sto su tu. Gledao sam na mobile.de ima ih i sa ovakvim kao kod mene 1997-1998. godiste.

Link to post
Share on other sites
pih ne sija ti znak na volanu...

kako ti cajger tabla tako jako sija?

Znak ne mozeda se napravi da sija jer ima air bag, a stavljene su nove sijalice od 3W i potenciometar je otrenut na maximum.

Link to post
Share on other sites
Pazi da ti se ne istopi tabla, i ja imam te sijalice ali potenciometar ne drzim do max. Drugaru se na kocki istopila tabla od tih sijalica

Ne razumem te. Nista nisam budzio.

Sijalice su sto je fabrika propisala, ubodne Osram od 3 W.

Link to post
Share on other sites

kod njega sijaju ko popizdele. kod mene se jedva vidi. a do kraja je pojacano.

reci mi kako da nabudzim da mi sija znak na volanu kad vec nemam rucicu za znakicem...

Link to post
Share on other sites
I kod mene, 3W u tablu 5W u poziciju. Kad bih stavio od 5W u tablu bilo bi vruce :D

Leone, jel su te Osram bolje?? Vidi se da jace svetle.

Osram je medju top 5 proizvodjaca sijalica.

Link to post
Share on other sites