Recommended Posts

mogu ja da okačim 50 slika,ali mislim da je to ne potrebno ,jer je auto u fabričkom stanju,tako da je sve već viđeno puno puta,pa ne želim da budem dosadan sa slikama,koje smo svi mi videli već puno puta,hvala na razumevanju

Link to post
Share on other sites

ja sam lično zagovornik ideje vrati sve u fabričko stanje,tako da sam do sada već dosta toga poradio na tom planu,a poslednji potez u tom smeru mi je bio kad sam pre neki dan nabavio i ugradio originalan BMW BAVARIA kaset.radio i BMW SOUND SISTEM zvučnike.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

e sad si me uhvatio u raskoraku!Tačno,pošto ja volim sve da mi bude fabrički onda bi logično bilo i felne da budu u tom fazonu,ali pošto još nisam odlučio šta ću uraditi povodom tog detalja,pustiću sebi na volju bar felne da ne budu fabričko izdanje nego nešto,što bi se meni moglo svideti,u svakom slučaju kad odlučim koje ću felne staviti postaviću slike sa tom konfiguracijom

Link to post
Share on other sites

Kockica je extra... Ipak si nam udovoljio sa slikama :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

legli novi amortizeri BILSTEIN B4 sva četri i nove šolje za iste,novi set kvačila (druk ležaj,lamela,korpa),donji cilindar kvačila i gornji,TEXTAR pločice,kočiona creva,...ma svašta je novo leglo ko budali šamar!

Picture_007.jpg

Link to post
Share on other sites

ma umorio sam se od prepucavanja po forumu ,pa sam rešio malo da ohladim glavu od svega,a što se tiče kocke-tu je i to u još boljem stanju nego ranije,a to je i normalno sa obzirom na to da se uložilo u nju dosta kinte.

Link to post
Share on other sites