Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kada bih od ovoga svega morao da izaberem sta cu da vozim, definitivno bi bila e34 ( a moze i sedmica, ali da joj skinem spojlere).

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

E strava ste ljudi, keve mi!! Bas obozavam da procitam da bi neko izmedju 7 e65/66 i f01/f02 i te koju je vozio Isus Hrist odabrao tu koju je odrzavao sv. Petar u svojoj radionici... :lol:

Bas su odvratne ove od 2008 pa na dalje :pleasantry:

No, ja ih ipak volim. Mada sam vise za seriju 5. Naravno, ne ove dresine e 39 i e 60 :) :) :)

Link to post
Share on other sites

Moje misljenje je da je E65 jedna debela rugoba, da je to pokusaj dodvoravanja i osvajanja Americkog trzista, i da je uvreda za, nemam tolko reci hvale da opisem kolko dobre, modele E23, E32 i E38.. Ista prica je sa serijom 3 (E30, E36, E46 pa onda ovaj novi koji lici na nekog hjundaija) i sa serijom 5 (E12, E28, E34, E39 pa opet kanal..) Iz ove price iskljucujem novi M3 i M5, jer kolko god da ne volim nove modele njih dvojicu ipak ne zelim da vredjam..

Nisam ljubomoran na ljude koji imaju kesa da voze takva kola, i nisam u fazonu da su matori krsevi bolji od novih ispravnih kola, samo mislim da to vise nisu kola za ljubitelje vec za ljude kojima je manje vise svejedno da li voze novog audija, mecku, bmwa ili neki drugi auto te klase i te cene..

Isto tako je poznato da je nova serija i brza i stabilnija i bezbednija i bla bla bla.. Ali nije sve u tehnickom savrsenstvu, postoji nesto drugo sto zaljubljenici osecaju u voznji, kao kad neko kaze auto ima dusu i te fore.. A mislim da je BMW na moju veliku zalost posle 2001 dolaskom Krisa Bangla ili kako vec i te kompanije promenio ono sto godinama predstavlja, i da se utopio u more istih kola kao i svi proizvodjaci u danasnje vreme.. Mozda je to neizbezno da bi kompanija opstala na trzistu ali mislim da ove nove modele niko ne moze da voli i posmatra kao clana porodice i da ih za 20, 30, 50godina niko nece kupiti sa namerom da ih restauira i uziva u njima..

Nadam se da nisam opet skrenuo sa teme, jbg nemam mnogo iskustva sa forumima, ne zamerite..

Link to post
Share on other sites
koje su felne na owoj beloj e38? cini mi se kao da su bivshe transporterove BBS sa zlatnim srcem

Ne bih rekao da su to te felne,jer su transporterove za E36(ako gresim slobodno me ispravite)a ovo je E38 a felne su isto neke BBS!

'bem li ga koje su......

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...