Novi zakon o bezbednosti saobraćaja


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pamet u glavu, nema vise divljanja. Jos samo kada bi resili neku stazu kao sto je to u normalnim zemljama, dosec, platis, vozis i odes...

Link to post
Share on other sites
Pamet u glavu, nema vise divljanja. Jos samo kada bi resili neku stazu kao sto je to u normalnim zemljama, dosec, platis, vozis i odes...

O da, bice divljanja. Divljace ljudi u plavom nad obicnim gradjanima jer ce imati sada sva ovlascenja...

Link to post
Share on other sites

Koliko vidim morace jos neki zatvor da naprave,posto ne znam odakle narodu za ovolike kazne,ja cu sam prvi da trazim tako nesto,bar su hrana i smestaj obezbedjeni.Nije lose ovo za poene ali ne pitaju ima li svako da plati kaznu,ovo ce da dovede do toga da cemo svi da pasemo travu i da ce Yugo da postane luksuz,ako mozda tako i treba samo neka ljudi i dalje glasaju i rade sebi ovo sto rade...ili sto rece onaj u filmu "Nije Sloba kriv,mi smo g....na".I dok ne uzemo motku drugovi i to go....vu,i to za taj losij kraj nema

nista,dzabe se samo nerviramo kad niko nece nista da uradi po tom pitanju,zato moja bmw braco i sestre idemo da rusimo to sto treba da se rusi,mozda nemamo bager ali imamo Mercedesa 35-icu i prikolicu

Link to post
Share on other sites

Dobar si Misho. Nisi vise Misha, nego nego Dzo bagerista. Nazalost narod sve vise i vise pizdi na sve novouvedene akcize.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.