26.04. Skup - Leskovac


Recommended Posts

A utisci su :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

:party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party:

Link to post
Share on other sites

Meni je ovo prvi put da dolazim na okupljanje BMW kluba, i mogu da kazem da su i moji utisci

A utisci su :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

:party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party:

:)

A ovo je ostalo od guma posle paljenja (manijak :D)

xehk08.jpg

Link to post
Share on other sites

Jao koliko mi je krivo sto nisam bio. Vidim da je sve bilo kako treba i bolje od toga. Drago mi je da su utisci super i provod pravi.

Link to post
Share on other sites

Mare i drugari... :clapping: :clapping: :clapping:

Igore nema na cemu...za tebe uvek!!!!

Hvala ekipi iz Leskovca...Igor,Alex....a vidim nesto se i Marko prijavio kao domacin (prizetko jbg :clapping: ) Bilo je fenomenalno!!!!!!

Link to post
Share on other sites
Mare i drugari... :clapping: :clapping: :clapping:

Igore nema na cemu...za tebe uvek!!!!

Hvala ekipi iz Leskovca...Igor,Alex....a vidim nesto se i Marko prijavio kao domacin (prizetko jbg :clapping: ) Bilo je fenomenalno!!!!!!

Niski nemoj drugare da mi diras :clapping: Kod mene ste uvek pozvani,posebno ovaj zajebani Niski gang :clapping:

Link to post
Share on other sites

svaka vam cast na okupljanju, sve pohvale....

ja sam razocaran u oove nase beogradjene jer ne moze nista da se organizuje nalik tome...a ima nas mnogo vise....:clapping::(:clapping::(:clapping::(:clapping::((

Link to post
Share on other sites
svaka vam cast na okupljanju, sve pohvale....

ja sam razocaran u oove nase beogradjene jer ne moze nista da se organizuje nalik tome...a ima nas mnogo vise....:clapping::(:clapping::(:clapping::(:clapping::((

:clapping: pa mi smo ozbiljna ekipa, a ja mislim da bi to trebalo organizovati na nivou kluba i cele srbije i da bude pravi veliki BimmerFest recimo u BG na ADI ili na karting stazi i da se sakupi najmanje 200 BMW-a

Link to post
Share on other sites

Mozda si u pravu, nista onda, organizujemo u Nish pocetkom juna veliki juznjacki BimmerFest, ja i kick dovodimo najmanje 15auta iz le, tu su i braca Vranjanci a vama ostaje da organizujete Nish.

"SouthBimmerFest"

Link to post
Share on other sites