Recommended Posts

E jbg, nadam se da bar neko zna nekog kome bih mogao da poverim da sredjuje ovo ... ovlasceni nisam kontaktirao za cenu ali kapiram da je bar 2x vise neko kod najskuplje privatne varijante :) Pritom kao sto sam rekao krajem maja bih sredjivao pa sam na vreme pokrenuo pitanje(oziveo temu) do tada ce mi neko nekog valjda preporuciti :D

Link to post
Share on other sites

Sa limarima i farbarima je uvek lutrija i  to važi za ove bolje, na glasu..... Danas može da ti uradi bolje nego fabrika a odeš sutra ispadne ko nogama da je radio, sve zavisi od toga kaki mu je dan, zato ih i ljudi nerado preporučuju.... Znači idi kod bilo koga pa u crkvu da se pomoliš

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Po preporuci drugara koji vozi E90(nije na forumu) Oterao sam auto za Smederevo kod njegovog limara, covek je uradio za medalju branik, ne poznaje se uopste u odnosu na ostatak karoserije da je radjen, identicna boja. Sredjivanje + farbanje branika + zatackavanje napred + viselsojno poliranje celog auta odradjeno. Covek ne prima vise nego sto moze da postigne, i prilicno je temeljan. Cena korektna, otvoren za dogovor. Nema komoru - ima 2 garaze prilicno ciste i uredne. 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, chevu1990 said:

Po preporuci drugara koji vozi E90(nije na forumu) Oterao sam auto za Smederevo kod njegovog limara, covek je uradio za medalju branik, ne poznaje se uopste u odnosu na ostatak karoserije da je radjen, identicna boja. Sredjivanje + farbanje branika + zatackavanje napred + viselsojno poliranje celog auta odradjeno. Covek ne prima vise nego sto moze da postigne, i prilicno je temeljan. Cena korektna, otvoren za dogovor. Nema komoru - ima 2 garaze prilicno ciste i uredne. 

Gde u Smederevu?

Link to post
Share on other sites