Recommended Posts

poz.eto da vam kazem da sam juce prodao 318is :) i danas napravio sam skoro 600km i doneo "kuci" 325i coupe.utisci su ovi -> :D

ipak bilo me je zao kad sam predao kljuceve novom vlasniku 318is-a ali osecao sam da su performanse pocele da mi budu "tesne" tako da naso ovaj 325,probao i odmah ga uzeo.motor je ko sat,karoserija vamo namo..sedista i tapaciri na vratima se menjaju,ali sve u svemu mene je interesovalo najvise da mu je "dusa" zdrava,ostalo se namesti sve. :D sad aj jovo nanovo..pocinje opet sminkanje.eto slike od auta,samo sto ga doveo kuci..

2rdvy11.jpg

dzdrac.jpg

11s30up.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

1-gde vidis crno ?

2-skupljas za oglase ?

Matori, mozda ja treba da nosim naocare, ali bi bilo pametno da ti nabavis jedne! Baci pogled na prvi post. Mozda sam i daltonista, ali ako ono nije crno, moje izvinjenje.

p. s. Ziv ti meni bio... ;-)

Link to post
Share on other sites

Posto pojedinima treba pismeno objasnjenje da bi shvatili par stvari. Odgovor je sledeci:

Bacao sam poglede na E36 i sta su ljudi radili na njima. Nebitno od toga kad je neko postavio slike i slicno. To je u drugom planu. Osnova je bila da pohvatam odgovore na neka pitanja koja su me interesovala (a veci deo sam nasao), a uzgred, ne smeta mi da ostavim i neki komentar. Pa makar se smejali pojedinim komentarima zajedno. ;) I ja vasim i vi mojim.

Link to post
Share on other sites