Recommended Posts

Prvi auto mi je Opel Kadet Suza sa produzenim gepekom, nemam pojma kako se zove. Takav je bio kada sam ga kupio, jedina moja intervencija je SRB oznaka na gepek vratima jer sam morao preko granice a tamo zezaju i zbog te nalepnice :) Sledeca intervencija je plinski uredjaj !!! Sisa kao mala beba, kad navali ne zna stati :)

Link to post
Share on other sites

Lep primerak kupea. Nema sta. Daj koji podatak, koje je godiste, sta ima od opreme itd.

P.S. I koju sliku enterijera.

Link to post
Share on other sites

druge neke felne, ove su uzas (naravno podrazumjeva se vece).... a zasto plin druze?

daj jos slika, obavezno slikaj i unutrasnjost.

ps. stopovi bi ljepse legli oni crveni sa bijelim zmigavcem

Link to post
Share on other sites

Sve je to meni jasno, i ja bih menjao zadnja svetla, stavio lepse felne i stosta jos menjao ali plin je prioritet. Rekao sam da sam ga ovakvog kupio i da nista ja nisam modifikovao na njemu. Cim prestane kisa idem da slikam enterijer. Auto je 95 godiste, 318is m42 140hp, klima, podizaci, centralno na daljinski, alarm, servo, ABS, 2x Airbag. Meni dosta :)

Link to post
Share on other sites

MOTORSPORT a zasto ne plin? Auto je ekstra samo kad budes mogao tj. kad budes u mogucnosti promeni felne i zatamni ga i napred jer ovako izgleda kao pola automobila...pozz sve najbolje

Link to post
Share on other sites

Auto je ok,a sad ne vredi raspravljati o ukusima,decko ga je kupio i sredjuje ga po svom ukusu i dubokom dzepu.A sto se tice plina otvorite vec staru temu pa raspravljajte o tome da nekvarimo ovu.Slazem se sa vecinom sto se tice felni,vece stavi i ako moze malo da ga spustis kad budes u mogucnosti.

Link to post
Share on other sites

*ako su ti zantamnjena zadnja stakla zatamni i prednja

*promeni felne stavi 17"

*spusti ga malo napred

*promeni stopove ove su previse ofarbali sprejom (bolje staviti i obicne fabricke nego ove)

*promeni zadnji lonac bolje bi mu stajao dupli sa manje dve cevi

*zatamni malo prednje migavce previse ti odskacu od farova....

Link to post
Share on other sites

naravno da mi se svidjaju branici - chak odlichni!

naravno spushtanje, felne, shtopove .... - obavezno

a ja bi mak'o folije i tu hrom lajsnu oko prozora!

PS: Slike su uzas chak ne vidim ni boju koja je!?

Link to post
Share on other sites

Sve u svoje vreme, kada budem mogao finansijski da podnesem sve modifikacije tada cu to i uradit. Ovaj auto sam kupio krajem decembra 2008 godine i bio je u oglasima, tako sam i dosao do njega. Slazem se i ja sa vecinom vasih komentara ali PLIN je pod MUST a onda vremenom sve ostalo, jedino ako se ne ozenim na prechac pa mi to pokvari planove :D Inace auto je crne boje a slikao sam ga sa Nokia 6280 pa su slike malo losije :(

Link to post
Share on other sites