Recommended Posts

Nadam se da sam ubo pod forum za pitanje. Jedan poznanik me je zamolio da se raspitam umesto njega. Dakle, kupio je peticu u radulovicu sa full opremom. Valjda za navigaciju sa mapom srbije mu treba dvd sa mapama. U radulovicu je pitao i rekli su mu da nemaju trenutno i neznaju kad ce dobijati. Ja sam googlao ali nije to to. Jel moze neko od vas da me uputi gde da nadjem ili sta da mu kazem? Nadam se da sam se dobro izjasnio...p0zz

Link to post
Share on other sites

Pa da si samo malo potrazio po forumu video bi barem 3 topika sa slicnim ili istim dilemama.....I tamo bi video odgovor da mape Srbije za fabricku navigaciju u BMW vozilima ne postoji.......Niti ce verovatno nastati u nekoj skorijoj buducnosti.....

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Pa da si samo malo potrazio po forumu video bi barem 3 topika sa slicnim ili istim dilemama.....I tamo bi video odgovor da mape Srbije za fabricku navigaciju u BMW vozilima ne postoji.......Niti ce verovatno nastati u nekoj skorijoj buducnosti.....

obstaja, obstaja, zadnja verzija je 2009-02, vendar so v Srbiji pokrite samo glavne ceste, tudi v Beogradu. Če koga zanima, lahko naredim sliko pokritosti Beograda

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ako nekome treba disk za update software-a (v.32) i full disk sa mapama gde ima prolazak kroz Srbiju kao i mape okolnih zemalja (DVD-DL 2009-2 HIGH za MkIV navigaciju) neka se javi pa cu mu narezati...

Pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Ako nekome treba disk za update software-a (v.32) i full disk sa mapama gde ima prolazak kroz Srbiju kao i mape okolnih zemalja (DVD-DL 2009-2 HIGH za MkIV navigaciju) neka se javi pa cu mu narezati...

Pozdrav

zanima me da li taj cd radi i za bmw e87 biznis navigaciju!???

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Evo malo pojashnjenje:

Bmw E60/61 ima dva tipa navigacije "Business" i "Professional". Business je navigacija samo sa strelicama, dakle nema grafichke mape, za razliku od Professional. Mapa detaljnih za Srbiju nema, tj Business nema nikakve a Professional ima neke osnovne. Narvno DVD za Professional i Business nije kompatibilan, shto znachi da ne rade mape sa jedne na drugu. Mape se mogu skinuti sa torrenta, malo potrazhite i naci cete. Da bi se narezale trebaju dual layer DVD jer su vece od 4.3GB (novije verzije).

Link to post
Share on other sites

ma ja mislim da cu izvadit i MK4 i ovaj 16:9 displej i lijepo to sve prodati jer je i onako beskorisno. Stavim za male pare neku muziku koja zvuci bolje od ovog OEM a extrenu navigaciju i onako imam.

Pazi ovo, touch screen i ima sve moguce sta moze da se ugradi u uredjaj, mislim da cu naruciti pa probati:

http://www.kaboodle.com/panatron2010/bmw-3-e46-dvd-navigation-radio-7.html

Link to post
Share on other sites

ja ima za tebe pravo resenje pioneer avic 900bt

sve u jednom bluttut za telefone prebaci ti imenik ceo znaci mozes da zoves preko njega... ima navigaciju sa nasim mapama sve deteljno ima cak i zgrada.. ima usb..sd karticu... cita dvd dvx sve zivo ako vec izbacujes orginalnu!

Link to post
Share on other sites

ma znam ja za Avic vec godinama ali skupo brateeeeee ove mi se svidjaju jer su poput originalne 2DIN velicina. A stvarno kad pogledas na eBay mozes dobit extra kesh za Mk i navi displey i inace sve originalne komponente.

Link to post
Share on other sites