Recommended Posts

Evo mala pred-najava, AKS ( Auto Klub Slavonija ) priprema 5. službeni meeting kluba na prostoru avio-piste Mirkovac (Baranja),oko 30 km od Osijeka, koji smo u mogućnosti realizirati zahvaljujući punoj suradnji Belja d.d.

Ukratko - druženje, cuga, klopa, demo-štandovi, hostese.. te ovaj puta nezaobilazan street race uz kakvo-takvo mjerenje vremena i obavezan drift show.Znaci svi se mogu prijaviti za sto zele bez ikakvog opterecenja koliko im auto ide na 402 m,bitna je zabava i druzenje,svi koji zele neka dodu i probaju.

Eto, pa si planirajte...Zadnjih par puta je bilo odlicno,veliki broj auta i posjetitelja iz cijele Slavonije

Netko je s foruma rekao kada sam stavio slike sa bivsih meetinga da se najavi kada je iduci,da ima zainteresiranih.Biti ce odlicno,svi ste dobrodosli,za sve informacije moze na pm ili www.ak-slavonija.hr

http://img26.imageshack.us/img26/3115/satnica004.jpg

Link to post
Share on other sites

Au... Vikend iza KOE... Ako jos neko hoce, Ja sam za... To vredi videti. Trazim jos 3 dobrovoljca za podelu troskova do HR ???

Link to post
Share on other sites

Gospodo skupite se i potrpajte u aute kako god,malo je nezgodno zbog KOE-a ali tko ima mogucnosti neka dode.Kod nas su pripreme i organizacija u tijeku,mislim da ce ovaj meet biti najveci i najkvalitetniji do sad u regiji,zabave i oktanskih uzbudenja nece nedostajati i vec do sada na ostalim forumima ima jako velik broj zainteresiranih i pribiljezenih za navedeni dogadaj,lijep pozdrav i jos slijede obavijesti o pojedinostima

Link to post
Share on other sites

A4_Plakat_Mirkovac-1.jpg

satnica003.jpg

kao što je Boki rekao, svi ste pozvani i dobrodošli. kad budete znali tko će doći, javite ovdje ili na www.ak-slavonija.hr popis imena, i AKS vam osigurava besplatan ulaz i natjecanje.

Link to post
Share on other sites

Izgleda da cemo samo da idemo Babic i Ja... gde su ostali????

p.S. Ice i Milan ///M3. ja da ubedjujem...

LJiljio i Ti si pozvana.... Everything is free for you... you are lady.

Link to post
Share on other sites