BOJAN KURBALIJA - sezona 2009.


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepo receno, nemam sta da dodam :)

Evo par klipova sa drifta, kako pravim nove, kacim.

Trening, Boki zamalo da zaspi :)

ovako sam ja motao volan na onim elektrichnim auticima u luna parku, u mladjim danima :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

iskreno do sada nisam bio neki obozavalac ovog sporta , jednostavno me nije nesto posebno interesovalo, gledajuci ove snimke voznje naseg SAMPIONA, ja ...... ne znam ..... prosto receno tek sad m je jasno sta sam propustao, svaka cast majstore

Link to post
Share on other sites

Sa kamera na kolima nemam, nazalost...imam jos par nekih car cam snimaka, jedan od njih je i twindrift sa Adamom, gde se lepo vidi koliko je Boki blizu, pa cu da prebacim i to cim pre.

Link to post
Share on other sites
...gledajuci ove snimke voznje naseg SAMPIONA, ja ...... ne znam ..... prosto receno tek sad mi je jasno sta sam propustao, svaka cast majstore....

Kolibarka...OBAVEZNO sledeci put...!!

Link to post
Share on other sites

Pa kad ima momenta koliko o`sh..... :)

Nego ne vide koje su gume nazad...., purnjaju ko blesave!!! :preved:

Link to post
Share on other sites

Hitris? :). Hehe, ja sam se odusevio kad sam video da Zoran Savic vozi Tigar Primu, koje imam i ja na autu, mada to verovatno zato sto su jeftine, ne zato sto su dobre :preved:.

Link to post
Share on other sites

PRVO HVALA

a drugo malo da pojasnim ko ne zna a voleo bi da zna sta je i kako u kolima;

motor 4.4 v8 286ks 420nm

menjac od 3.0 v8 5 brzina

sper quife trkacki u full-u mehanicki nema lamele i te gluposti [ne moguce da popusti ] radi na principu od o do 75% ,prenos diff 3,25

amortizeti KW coiloveri V3

eto dosta da se zna ono sto svakoga intresuje ukoliko nekog zanima jos nesto nek pita slobodno.....

i jos nesto da dodam sto je veci pritisak na mene ja sam sve opusteniji ,problem mi je samo da krene voznja e onda su moji a dok stojim i cekam tad gorim od andrenalina ..........

Link to post
Share on other sites