BOJAN KURBALIJA - sezona 2009.


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

POZDRAV SVIMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. Kerényi Ádám (H) - BMW E36 M5

2. Szerencsés István (H) - BMW E36 M3

3. Bojan Kurbalija (SRB) - BMW E30 V8

4. Stathis Papargiropoulos (GR) - Toyota AE86

EVO MALO IZVESTAJA; Krenuli smo u cetvrtak uvece jer se u petak vozi ne zvanicni trening a u subotu trening,kvalifikacije i twin uvece u kasne sate .Isli smo u sastavu VUK, CVRLE I JA auto smo vukli KAMPEROM tako da je put bio prica za sebe .Kada smo stigli tamo ujtru docekani smo super od strane organizatora i samih vozaca.Prva voznja tj. proba protekla je super u tom danu jos par dobrih treninga i sve to zabelezeno sa dve kamere sa kola i pored staze sa raznih mesta .Uvece kada je sve zavreseno seli u Kamper pustili na tv-u snimak i rezimirali sta i kako za sutra .Sutra ujtru svanican trening i kvalifikacije ,na kvalifikacijama visoko 9 mesto od 60 takmicara .Uvece sledi twin drift ;;u prvom duelu dobijam madjara sa 325 turbo e30 bmw-om dobijam ga 10;0 10;0 ,druga runda bmw e30 v8 4.4 twins jako dobar drifter ali i njega pobedjujem tako sto sam ga maximalno pristikao i vozio na samo par cm od njega i usled toga on udara u zid i totalno unistava auto ,treca runda s14 400 ks drifter iz UKRAJNE sampion tamo u tom podrucju auto fenomenalno sredjen bolje nego ZAX-OV nisan ,prvi put nereseno u drugom krugu ja odnosim pobedu ,cetvrta runda covek sa bmw-om e36 jako slican auto kao ADAMOV BMW covek je u vrhu kod njih prvi krug covek pravi veliku gresku na prvoj krivini gde se ide preko 120km/h suvise se zanosi i ja da nebi napravio sudar kocim jako i pravim anderstir i to je bio kraj nazalost to je bilo u polu finalu ,za bitku za trece mesto dobijam STATISA PAPARGILOPULOSA GRKA sa toyotom koja u odnosu na KG od 2008 dozivela velike promene na bolje auto ima 320ks vozi se na 17' 235/45 17 fenomenalan auto ,prva krug nereseno u drugom krugu ja odnosim pobedu i penjem se na postolje kao trece plasirani sasvim zasluzeno ovo kazem jer su mi to rekli i sudije i MAJK i jos dosta ljudi koji su bili tu pored nas LASLO I ADAM RADIR .DA NE NABRAJAM VISE ...konkurencija nikad jaca TODOR DUNEV ispao u prvom krugu ja sam njegovog protivnika pobedio u sledecem krugu toliko o konkurenciji sta vise reci ........

dobio sam i nagradu publike ,nagradu za najvecu brzinu ADAM ULAZNA 82KM/h A MOJA 97KM/h nagradu za najextremnijeg vozaca ,i jos nesto moralo je proci na 10cm od zida i upaliti lampu i to sam jedini uspeo cak sam upalio i trubu mislim sve u svemu bio je moj dan .....treca sreca na MARIOPICSU .....

Link to post
Share on other sites

Prikljucujem se cestitkama, svaka cast. Mogli bi vodeci ljudi foruma da kontaktiraju i ljude sa drugih foruma pa da se ovakve stvari malo blize predstave javnosti, narocito putem TV-a. Pa ne mora da znaci da "ludovanjem" autom mogu samo da se skupe kazneni poeni ili da se napravi havarija neka kako se poslednje vreme forsira u medijima. Da zvonimo na sva zvona kad smo uspesni u necemu, da pokazemo ostaku sveta da nismo divljaci.

Jos jednom bravo, svaka cast

Link to post
Share on other sites