ugradnja spojlera


Recommended Posts

Kupio sam spojler koji je BMW fabricki ugradjivao na jace modele e30, pa imam problem-kako da precizno izbusim rupe na zadnjoj haubi?

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

e , moras nam reci da li taj spojler ima rupe na sebi ili ima vec ugradjene srafove za koje ti treba da busis rupe , jos bolje ako nam bacis sliku da vidimo

Link to post
Share on other sites

e , moras nam reci da li taj spojler ima rupe na sebi ili ima vec ugradjene srafove za koje ti treba da busis rupe , jos bolje ako nam bacis sliku da vidimo

Ima 6 srafova, za koje treba da busim rupe, samo mi je problem kako da tacno izbusim rupe, sliku ne mogu da posaljem, ali evo kako izgleda:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...36_316_rear.jpg

Link to post
Share on other sites

na cetkicu stavi malo neke farbe koja se lako skida , namazi vrhove tih srafova i polako prisloni na gepek u pravilan polozaj , trebalo bi da ostanu tragovi te farbe na gepeku i po njima busi rupe

Link to post
Share on other sites

na cetkicu stavi malo neke farbe koja se lako skida , namazi vrhove tih srafova i polako prisloni na gepek u pravilan polozaj , trebalo bi da ostanu tragovi te farbe na gepeku i po njima busi rupe

MA sve je to lepo, ali kako da odredim pravilan polozaj, ja sam mislio da je bolje da uzmem lenjir i da izmerim gde treba da budu rupe? Najbolje kad bi nasao auto koji ima takav spojler, da skinem spojler i izmerim polozaj rupa, ili kad bi neko sa foruma ko ima takav spojler to uradio, to bi bilo najbolje.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

ne gine ti lenjir . . . . .

Link to post
Share on other sites

aj javi sta si uradio?????

Link to post
Share on other sites

aj javi sta si uradio?????

Jos uvek nista, ne stizem od posla i vrucine, cim ga ugradim javljam se da se pohvalim :prankster2:

Link to post
Share on other sites
' date='Jul 11 2007, 07:46 PM' post='4043']

Evo brate sad hladno :D ti pozuri

Kod nas je i danas bilo preko 35, a i treba mi pomoc, i busilica i silikon :D :prankster2: :D , bice boze zdravlja za vikend.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Nemoj silikon stavi zivu gumu

Danas sam postavio spojler i stavio sam neki nemacki lepak otporan na vodu i temperaturu do 130 stepeni. Valjda ce da drzi :prankster2: Inace uklopio se samo tako, ofarbao sam ga bojom u spreju pravljenom za branike.

Postavicu i slike.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Danas sam prao auto i video da mi voda ulazi kroz rupe koje sam busio za spojler. Ili sam stavio malo lepka ili Nemci lazu da je otporan na vodu, pa reko da vas pitam gde moze da se kupi ziva guma?

Link to post
Share on other sites

jbg ili to ili uzmi jednostavno lepak za soferku

Link to post
Share on other sites

Kupi zivu gumu u bilo kojoj farbari. Silikon je agresivan, korodira na mestima gde se nanosi. Kada kupis nov siber za ugradnju u kitu dobijes zivu gumu, a ne silikon. Silikon se koristi u gradjevinarstvu za staklo i keramiku.

Link to post
Share on other sites

Kupi zivu gumu u bilo kojoj farbari. Silikon je agresivan, korodira na mestima gde se nanosi. Kada kupis nov siber za ugradnju u kitu dobijes zivu gumu, a ne silikon. Silikon se koristi u gradjevinarstvu za staklo i keramiku.

Poslusacu te i stavicu zivu gumu, samo moram da cekam ponedeljak da je kupim. Koliko se stavlja i jel se razmazuje ili ne?

Link to post
Share on other sites

to ti je kao plastelin ili glina .....

Link to post
Share on other sites