Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tako nesto mi nikada nece biti jasno, mada uvek pomislim -deca,

ali ako to uradi ''razuman covek'', pa krvi bi mu se napio!

Inace, autic deluje izuzetno, svaka cast, meni najlepsi model ikad;

osim dizel motora -ne podnosim...

Link to post
Share on other sites

Nikad mi neće biti jasno kakvi su to kreteni da drugom napakoste a sebi ne donesu apsolutno nikakvu korist. Kao ovi što prave viruse za kompjutere, inače stvarno lep auto i ne vredi ti da se nerviraš zbog budala. U zdravlju ga vozio.

Link to post
Share on other sites

Ma to bre samo da ga odrobijas!!! :mellow:

Drugaru su prosle godine na petici zagrebali celu levu stranu do lima pa je morao da farba!!! :angry:

Link to post
Share on other sites

Sto se grebanja tice nemoj uopste da se uzbudjujes to je cesta pojava kada su BMW vozila u pitanju... Meni je pre dve nedelje neko celu vozacevu stranu isparao od migavca do migavca... Sta mu je to trebalo pojma nemam da sam ga video verovatno bi mu izlomio i ruke i noge ali se ne nerviram vise jer nema koristi od toga...Auto ti je prava bombona, ladja...

Link to post
Share on other sites
Vise mi se svidjao E34...

nadam se da moze da se ofarba "na fleku". poliranje, pretpostavljam ne moze. meni je tjuning and stajling odradila macka, po krovu i oko otvora za rezervoar, valjda je tu skakala i pokusavala da ubije nekog insekta...

inace, 7ica ti je ekstra. u zdravlju da je vozis a maleri neka se na ovome zavrse... mora da nekome nisi platio pivo :) , regulisi to ;)

i da, vrati fabricke felne, covece, savrsene su... :)

Link to post
Share on other sites
ne radi ti kazaljka od goriva :)

BORKO VRSAC KUM -ŠEIK-naftni gigant

Link to post
Share on other sites
Jako lepo...samo napred,imas ti ruku za te stvari :) :)

ko bre ima ruku ja ili on hahahahahahaha

sala na stranu

jako lepo izgleda,ovo mi je prva prilika da vidim kako zapravo stoje prstencici na E34 i stoje mu preterano dobro :)

pozdrav godfather-u :)

Link to post
Share on other sites